Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos > Tisler

Tisler. Estonia

Búsqueda en Estonia de Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines.

Traducción de la profesión: Oskus- ja käsitöölised › Toiduainete töötlejad, toitlustustöölised, rõivatööstuse ja muude käsitööalade töölised.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Põhilisteks tööülesanneteks on:

rakiste valmistamine ja hooldus;

eksperimentaaltööd;

puitkonstruktsioonide valmistamine ja remont;

toorikute ja detailide töötlemine puidutöötlemisseadmetel vastavalt joonistele ja tehnoloogiale;

puidupinkide seadistamine.

Omalt poolt pakume: Töötulemustele vastavat töötasu; huvitavat ja vaheldusrikast tööd; stabiilset ja pikaajalist töösuhet; häid töötingimusi uues tootmishoones; täiendava väljaõppe võimalus töökohal.

Muud nõuded: Eelnev tööalane kogemus antud tööl vähemalt aasta või tisleri kutseala kvalifikatsioon; puidutöötlemise tehnoloogia tundmine; jooniste lugemise oskus; töötahe; kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus; kasuks tuleb loov ja leidlik mõtlemine.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Tarmeko LPD OÜ (http://tarmeko.ee).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 733 7800
  • Correo electrónico: personaltarmeko.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Mayo de 2022, y con identificador de la vacante:1498612.

Ver las 31 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines ofertadas.