Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Impresores > Tiskař/ka Na Flexotiskových Strojích , Tiskaři

Contratación de Impresores en República Checa (Moravskoslezský kraj)

Tiskař/ka Na Flexotiskových Strojích , Tiskaři

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Artesanos y operarios de las artes gráficas › Oficiales y operarios de las artes gráficas › Impresores.

Traducción de la profesión: Řemeslníci a opraváři › Pracovníci v oblasti uměleckých a tradičních řemesel a polygrafie › Pracovníci polygrafie › Tiskaři.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zavedená tiskárna, polygrafická společnost, vyrábějící až 10ti barevným flexotiskem obalové produkty zejména pro potravinářský průmysl (shrink-sleevové, samolepící a IML etikety; plastové a hliníkové víčka; různé papírové a plastové segmenty obalů) hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Tiskař, strojní technik.

Výkon práce dočasně v provozovně v Bohumíně na adrese Čs. armády 133, poté v připravovaném novém, moderním výrobním areálu v Ostravě. Předpoklad zahájení provozu v Ostravě-Zábřehu konec roku 2023.

Požadavky: USO/SŠ obor polygrafie, znalost flexotisku, znalost práce na PC, zodpovědnost, pečlivost, smysl pro detail, chuť učit se novým věcem. Práce vhodná i pro absolventy, praxe v polygrafické výrobě velkou výhodou.

Nástupní nabízená hrubá mzda bude stanovena v závislosti na schopnostech, zkušenostech a kvalifikaci od 139 Kč/hod. Po zapracování pohyblivé prémie, měsíční odměny dle vykonané práce a další osobní příplatky. Pracovní poměr na dobu určitou na 6 měsíců s možností prodloužení a později změny na dobu neurčitou.

Životopis zašlete na email: karieraobaly-adamec.cz .

V prvním kole proběhne výběr na základě zaslaného životopisu. V druhém kole budou vybraní kandidáti pozváni k ústnímu pohovoru.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 58 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: Obaly Adamec a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Tomáš Adamec. Tel.: +420 603 810 884. E-mail: karieraobaly-adamec.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 603 810 884
  • Correo electrónico: karieraobaly-adamec.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:28400340747.