Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Impresores > Tiskař - Operátor Rotačního Tiskového Stroje, Tiskaři

Tiskař - operátor rotačního tiskového stroje, Tiskaři

Búsqueda en Moravskoslezský kraj (República Checa) de Impresores

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Artesanos y operarios de las artes gráficas : Oficiales y operarios de las artes gráficas : Impresores.

Řemeslníci a opraváři : Pracovníci v oblasti uměleckých a tradičních řemesel a polygrafie : Pracovníci polygrafie : Tiskaři

Descripción de la oferta de trabajo:

místo výkonu práce : Krnov, Chářovská 78

pracovní náplň: obsluha rotačního tiskového stroje

očekáváme: nutná zkušenost jako tiskař, znalost práce na rotačním stroji výhodou, znalost sortimentu polygrafických materiálů, jejich vlastností a praktického využití, fyzická zdatnost, schopnost samostatné i týmové práce, zodpovědnost, pečlivost a důslednost

nabízíme: příležitost k seberealizaci a profesnímu růstu, nástup možný IHNED, více na www.aledeto.cz

Stravenky.

Hlásit se na e - mail : HRaledeto.cz

Z : 16.1.2019

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 355 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 17000 mínimo y 23000 máximo (CZK mensual).

Empleador: ALEDETO s. r. o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Jiřina Reichelová. E-mail: aledeto.cz" rel="nofollow">HRaledeto.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: HRaledeto.cz

Identificador de la vacante:15592410792.

Ver las 29 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Artesanos y operarios de las artes gráficas : Oficiales y operarios de las artes gráficas : Impresores ofertadas.