Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > encargado de almacén de materias primas/encargada de almacén de materias primas > Logistikko Raisio, Voimatel Oy, Turku

Logistikko Raisio, Voimatel Oy, Turku. Varsinais-Suomi

Trabajar en Varsinais-Suomi (Finlandia) de encargado de almacén de materias primas/encargada de almacén de materias primas

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de control de abastecimientos e inventario › coordinador de inventario/coordinadora de inventario › encargado de almacén de materias primas/encargada de almacén de materias primas.

Traducción de la profesión: Toimisto- ja asiakaspalvelutyöntekijät › Laskennan ja varastoinnin toimistotyöntekijät › Kuljetuksen ja varastoinnin toimistotyöntekijät › Varastonhoitajat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme Raisioon

LOGISTIKKOA

vakituiseen työsuhteeseen päivittäiseen varastojen ylläpitoon liittyviin tehtäviin. Tehtävään kuuluu mm. päivittäiset varastojen ylläpitoon liittyvät tehtävät sekä niiden kehittäminen, hankinnan järjestelmien ylläpitoon liittyvät tehtävät sekä muut mahdolliset varastoon ja hankintaan liittyvät aputehtävät.

Tarjoamme

- Monipuolisen tehtäväkentän

- Kannustavan työilmapiirin

- Omaat asiakaspalveluasenteen sekä hyvät sosiaaliset taidot

- Vakavan asenteen työturvallisuuteen ja -terveyteen

- Kattavan perehdytyksen ja työehtosopimuksen mukaisen palkan

- Uuden oppimisen mahdollisuuden

Odotamme sinulta

- logistiikka-alan koulutusta tai käynnissä olevia opintoja

- kokemus vastaavista töistä katsotaan eduksi

- Olet ahkera, tunnollinen ja hyvä tiimipeluri, mutta kykenet myös yksintyöskentelyyn.

- B-ajokortti.

Trukin-, ja pinoajoneuvon käyttökoulutus järjestetään työnantajan toimesta. Trukkikortti katsotaan eduksi.

Lisätietoja tehtävästä antaa Logistiikkapäällikkö Jussi Mynttinen, puh. 044 793 8675

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 389 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Voimatel Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:b6ae32c3-28ec-44bf-8b24-74755d881366.

Ver las 7 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de control de abastecimientos e inventario › coordinador de inventario/coordinadora de inventario › encargado de almacén de materias primas/encargada de almacén de materias primas ofertadas.