Termékmenedzser (tanúsítási menedzser). Kozep-Magyarorszag

Oferta de empleo en Hungría (Kozep-Magyarorszag) de Profesionales de la publicidad y la comercialización

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de la publicidad y la comercialización.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Értékesítési, marketing- és PR-foglalkozások : Reklám- és marketingfoglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Magyar Szabványügyi Testület Termékmenedzser munkatársat keres budapest 08. ker.i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.09.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál fényképes szakmai önéletrajzzal és fizetési igénnyel: certReemplazar por una arrobamszt.hu, A szakmai önéletrajzok alapján kiválasztottakat az általuk megadott elérhetőségen hívják be személyes elbeszélgetésre.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Minőségellenőr;Minőségbiztosítási felülvizsgáló és tanúsító, ;Speciális követelmények:precizitás, terhelhetőség, rugalmasság, gyorsaság, önállóság, kreatív munkavégzés, jó kommunikációs készség

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 525 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 06/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 161000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Magyar Szabványügyi Testület.

Dirección: 1082 Budapest 08. ker., Horváth Mihály tér 1..

Contacto: Bíró Krisztina

Ver las 386 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de la publicidad y la comercialización ofertadas.