Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles > Teleskooplaadurijuht

Teleskooplaadurijuht. Estonia

Vacante de Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles en Estonia

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles.

Seadme- ja masinaoperaatorid ja montöörid : Mootorsõidukite ja liikurmasinate juhid

Descripción de la oferta de trabajo:

Kaminapuude tootmine

Tööülesanded: Teleskooplaadurijuhi tööülesanneteks on laaduriga Manitou MLT 737 estakaadide täitmine, valmistoodangu ladustamine, kuivatite täitmine, transporditööd ja oma vastutusalas korra tagamine

Estakaadi täitmine on palgihaaratsiga, 3-6m kasepaberipuu, küttepuu ja palkide ladumine. Valmistoodang on kottides kaminapuu ladustatuna alusele transport lattu, kuivatusväljakule või laadimine transpordivahendile.

Töökoht asub Mikitamäe külas, Setomaa vallas, Võrumaal.

Omalt poolt pakume: Töötamise aeg on 40 tundi nädalas. Laupäev ja pühapäev on vabad. Kollektiivpuhkus kahes jaos. Juunis kolm nädalat ja detsembris jõulude ajal üks nädal. Suvine puhkus algab suvepäevadega ja detsembris aastalõpuüritus. Suvine ja talvine tööriietus. Meil on hea, töökas ja keskmiselt noor kollektiiv. Tulevikus korteri võimalus. Lõuna ja kohvipausid.

Muud nõuded: Ootame kohusetundlikku ja korraarmastajat töötajat oma kollektiivi

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa, Flexible.

Empleador: osaühing Almar Puit.

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5107463
  • Correo electrónico: infoalmarpuit.ee

Identificador de la vacante:1400441.

Ver las 213 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles ofertadas.