Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Telefonistas > Telefonista/telefonistka, Operátoři Telefonních Panelů

Telefonista/Telefonistka, Operátoři telefonních panelů

Trabajar en República Checa (Moravskoslezský kraj) de Telefonistas

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Telefonistas.

Úředníci : Pracovníci informačních služeb, na přepážkách a v příbuzných oborech : Pracovníci informačních služeb : Operátoři telefonních panelů

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Ostrava Životopis zašlete na e-mail: karieraempire-finance.cz Pracovní doba 8.00 - 16.00, 9.00 - 17.00.

Společnost Empire Finance zahájila svou činnost v říjnu roku 2013 a její hlavní aktivitou je poskytování hypotečního a finančního poradenství.

Naším heslem je "Neděláme finance jinak... děláme je správně".

Do skupiny Empire kromě společností Empire Finance dále patří Empire Reality a Empire Development.

Zároveň věříme, že naše služby mají lidem zjednodušovat a zpříjemňovat život.

A dobře víme, že být nejlepší a neustále posouvat hranice, můžeme jen se správnými lidmi.

S lidmi, kteří budou společně s námi posouvat hranice finančních a realitních služeb offline i online.

Hlavní náplní 6-8 hodinové pracovní doby bude telefonická komunikace s klienty, jak stávajícími tak budoucími.

Budete vyřizovat jejich požadavky, přání a odepisovat na emaily.

Co od nás můžete čekat? - Flexibilní pracovní dobu - Smlouvu na HPP či DPP - Pracujeme jen ve všední dny - víkendy volné - Kariérní růst je u nás samozřejmostí - Kafe pro povzbuzení, čaj na zahřátí - Školení, vzdělávání zkušenými mentory - Nadprůměrné platové podmínky - Vzdělávací a zážitkové akce - od posezení u piva či týmového lasergamu po letní a zimní dovolené pro nejlepší - Příjemný a přátelský kolektiv - Podporu našich manažerů i zkušenějších kolegů - dostanete k sobě parťáka, který Vám bude vždy po ruce, když budete potřebovat pomoct Co od Vás čekáme my? - SŠ vzdělání s maturitou - Vytrvalost a odhodlání se učit, vzdělávat a zlepšovat - Budete proklientský, zodpovědný a za každých okolností profesionální - Jste spolehlivý a dokážeš pracovat jak v týmu tak samostatně - Neleknete se telefonu, počítače ani Wordu či Excellu Benefity: Flexibilní pracovní doba, Vzdělávací a zážitkové akce.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 538 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2018.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 24000.0 CZK mínimo y 24000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto: Nela Pichoňská

Empresa: Empire Reality s.r.o..

Contacto: Nela Pichoňská

Email: karieraempire-finance.cz

Ver las 192 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Telefonistas ofertadas.