Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > representante comercial > Myyntiedustaja, 2 Paikkaa, Jr-kodit Oy, Jyväskylä, Jyväskylä

Ofertas de representante comercial en Finlandia (Keski-Suomi)

Myyntiedustaja, 2 Paikkaa, Jr-kodit Oy, Jyväskylä, Jyväskylä

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Liike-elämän ja hallinnon asiantuntijat › Myynti- ja ostoagentit › Myyntiedustajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

JR-Kodit Oy on kodin turvallisuuteen ja asumisviihtyvyyden parantamiseen keskittyvä yritys. Meille asiakas ja asiakkaan tarve on aina keskiössä. Asiakkaitamme ovat kaikki Keski-Suomen omakotiasujat. Tarjoamaamme tuoteperheeseen kuuluu kodin sähkösaneeraukset, ilmanvaihdon tehostaminen ja aurinkovoimalat.

Nyt haemme joukkoomme innokasta ja motivoitunutta myyntiedustajaa.

Odotamme sinulta:

-yhteistyö- ja neuvottelutaitjoja

-hyviä vuorovaikutustaitoja

-postiivisuutta ja iloisuutta

-oma-aloitteisuutta

-kokemus myyntityöstä lasketaan eduksi

-B-ajokorttia

Tarjoamme:

-kattavan perehdytyksen tehtävään

-rennon työporukan

-hyvät etenemismahdollisuudet yrityksen sisällä

-myynnin parhaat työkalut

-puhelinedun

-kilpailukykyisen palkkauksen

Hakemukset liitteineen sähköpostitse hallintojrkodit.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Suomi.

Ver 110 ofertas de trabajo en "Keski-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: JR-Kodit Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:6308234e-877b-4525-80df-4e2cd5c5216a.

Ver las 407 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial ofertadas.