Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > representante comercial > Muu Myyntiedustaja, Salaojapiste Oy, Jyväskylä, Jyväskylä

Oferta de empleo en Finlandia (Keski-Suomi) de representante comercial

Muu Myyntiedustaja, Salaojapiste Oy, Jyväskylä, Jyväskylä

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Liike-elämän ja hallinnon asiantuntijat › Myynti- ja ostoagentit › Myyntiedustajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme energistä ja asiakaspalveluhenkistä myyjää Jyväskylän tiimiimme!

Yrityksemme

Salaojapiste on voimakkaasti kasvava yritys, joka hakee laajentumisen johdosta uusia työntekijöitä myynnin pariin. Yrityksen intohimona ja pääasiallisena tehtävänä on turvata asiakkaidemme kodit kosteudelta. Olemme sitoutuneet laadukkaaseen työskentelyyn, luottamuksen rakentamiseen asiakkaidemme kanssa ja jatkuvaan kehitykseen. Arvojamme ovat luottamus, kyvykkyys ja auttamishalu, ja toimintamme kattaa tällä hetkellä Pirkanmaan, Kanta-Hämeen ja Keski-Suomen alueet.

Tehtäväkuvaus

Myyjänä vastaat salaojaremonttien myynnistä ja asiakassuhteiden ylläpidosta. Työhösi kuuluu asiakkaiden hankinta, tarpeiden kartoitus, ratkaisujen myynti ja neuvonta sekä aktiivinen yhteydenpito asiakkaisiin. Odotamme sinun osallistuvan myös myyntistrategioiden kehittämiseen ja myynnin edistämisen toimiin.

Odotamme sinulta

Erinomaisia vuorovaikutus- ja asiakaspalvelutaitoja

Kykyä työskennellä itsenäisesti ja tiimissä

Kokemusta myynnin ja asiakaspalvelun tehtävistä

Halua kehittyä ja oppia uutta

Ajokorttia ja valmiutta matkustaa alueellasi

Tarjoamme sinulle

Kilpailukykyisen palkan ja kannustavan provisiomallin

Mahdollisuuden työskennellä kasvavassa ja kehittyvässä yrityksessä

Kattavat koulutukset ja jatkuvan tuen urasi kehittymiselle

Mielenkiintoisen työn, jossa voit todella vaikuttaa asiakkaidemme hyvinvointiin

Näin haet

Myy itsesi meille soittamalla suoraan Oskari Eskolalle p. 044 093 0012! Voit myös halutessasi lähettää hakemuksen ja ansioluettelon sähköpostitse osoitteeseen oskari.eskolasalaojapiste.fi . Hakuaika tehtävään loppuu 12.5.2024. Kerro hakemuksessasi, miksi juuri sinä olisit täydellinen lisä Salaojapisteen tiimiimme. Tule mukaan rakentamaan parempaa tulevaisuutta kanssamme Salaojapisteellä!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Suomi.

Ver 114 ofertas de trabajo en "Keski-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Salaojapiste Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:db6a65b9-a3b9-4635-89c5-fbac7c0d2934.

Ver las 360 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial ofertadas.