Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > director de fabricación/directora de fabricación > Vodja Proizvodnje I. - M/ž

Contrato en Eslovenia (Jugovzhodna Slovenija) de director de fabricación/directora de fabricación

Vodja Proizvodnje I. - M/ž

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución › Directores de industrias manufactureras › director de fabricación/directora de fabricación.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Menedžerji/menedžerke za proizvodnjo in operativo › Menedžerji/menedžerke proizvodnje v rudarstvu, predelovalnih dejavnostih, gradbeništvu in distribuciji › Menedžerji/menedžerke proizvodnje v predelovalnih dejavnostih.

Descripción de la oferta de trabajo:

VODJA PROIZVODNJE PAPIRJA IN IZDELKOV IZ PAPIRJA, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, ORGANIZIRA IN KOORDINIRA DELO V CELOTNI PROIZVODNJI, IZVAJA MIKRO PLANIRANJE IZVEDBE NAROČIL PO DELOVNIH NALOGIH V PROCESIH VKLJUČNO S SPREMLJANJEM ZASEDENOSTI PROIZVODNIH KAPACITET IN USKLAJUJE TER POTRJUJE ROKE IZVEDBE, SKRBI ZA IZVAJANJE PLANA IN KONTROLIRANJE IZVEDBE, SKRBI ZA OPTIMALNO DELOVANJE IN OPTIMIZACIJO PROIZVODNJE, SKRBI ZA RAZPOREJANJE DELAVCEV PO IZMENAH, ZAPOSLENIM V PROIZVODNJI PREDAJA VSE POTREBNE INFORMACIJE S STRANI VODSTVA, SKRBI ZA OBVEŠČENOST ZAPOSLENIH GLEDE ZDRAVNIŠKIH PREGLEDOV, PO POTREBI SODELUJE PRI UVAJANJU NOVITET V PROIZVODNJI PODJETJA, PO POTREBI POMAGA NA STROJU V PROCESU, KI GA POKRIVA ALI ORGANIZIRA USTREZNO POMOČ DELAVCU, ORGANIZIRA IN KOORDINIRA POTREBNE SERVISNE POSEGE, SKRBI ZA USTREZNO IN PRAVOČASNO VZDRŽEVANJE STROJEV V PROIZVODNJI, RAZPOREJA DELAVCE V PROIZVODNJI NA NUJNA URGENTNA DELA, VODI IN KOORDINIRA VSE POTREBE EVIDENCE, SKRB ZA KVALITETNO, STROKOVNO IZVEDBO DEL, SKRBI ZA USTREZNO UVAJANJE NOVO ZAPOSLENIH IN ZAČETNIKOV, NADZORUJE IN ZAGOTAVLJA RED IN UREJENOST DELOVNEGA OKOLJA IN PROSTOROV PODJETJA, SKRBI ZA METODOLOGIJO, SKRBI IN KONTROLIRA ALI JE ZAGOTOVLJENO VARNO DELO ZAPOSLENIH, VODI PREDPISANE EVIDENCE, SKRBI ZA ODVOZ ODPADKOV (PAPIR, KARTON, BARVE IN LAKI, MEŠANE FRAKCIJE,...),KALIBRACIJA APARATUR ZA MERJENJE BARVNE METRIKE (D, RTV, LAB, E), SKRBI ZA RED IN DISCIPLINO, RAZVOJNO MOTIVIRA ZAPOSLENE.

, organizacijske, vodstvene sposobnosti in znanja, temeljito poznavanje vseh izvedbenih postopkov, poznavanje sodobnih trendov razvoja grafike, osnovna znanja vezana na študij dela in časa, poznavanje zakonodaje s področij, ki jih pokriva, znanje računalniških programov stopnje 3, aktivno znanje angleščine, pasivno znanje nemščine, znanje iz varstva pri delu, potenciran občutek za barve in barvna skladja, odprtost do spletnih aplikacij in novosti v grafiki ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Jugovzhodna Slovenija.

Ver 170 ofertas de trabajo en "Jugovzhodna Slovenija" (Eslovenia).

Experiencia: 4 años.

Empleador: TISKARNA NOVO MESTO, d.o.o., Vavpotičeva ulica 19 , 8000 NOVO MESTO.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: BOŽIČ SONJA
Contact Phone: 070 668 228
Contact Email: sonja.bozict-nm.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE23549.

Ver las 10 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución › Directores de industrias manufactureras › director de fabricación/directora de fabricación ofertadas.