Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Ingenieros químicos > Tehnolog/tehnologinja U Proizvodnji

TEHNOLOG/TEHNOLOGINJA U PROIZVODNJI. Croacia

Vacante de Ingenieros químicos en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros químicos.

Professionals : Science and engineering professionals : Engineering professionals (excluding electrotechnology) : Chemical engineers

Descripción de la oferta de trabajo:

Za našeg klijenta, internacionalnu kompaniju koja se bavi proizvodnjom prehrambenih proizvoda, tražimo motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

Tehnolog/tehnologinja u proizvodnji

Odgovornosti:

• Upravljanje procesima proizvodnje po kritičkim točkama proizvodnje

• Koordinacija, organiziranje i raspoređivanje rada tima i pojedinaca

• Praćenje troškova proizvodnje, energenata i sirovina

• Redovna briga o provedbi osnovnih principa sustava kvalitete i sigurnosti proizvoda prema IFS standardu te uvođenje novih standarda u proizvodnju

• Testiranje i analiza prijedloga novih proizvoda, tehničke izvodljivosti i procjena cijene koštanja proizvoda

• Praćenje pravilnika i zakona te usklađivanje rada proizvodnje po zakonskim regulativama

• Analiziranje ostvarenih rezultata i postavljanje planova

• Pripremanje i kreiranje mjesečnih izvještaja proizvodnje

• Redovno izvještavanje menadžmenta o realiziranim aktivnostima i potencijalnim poteškoćama u radu

Uvjeti:

• VSS, završen prehrambeno-tehnološki, kemijsko-tehnološki ili farmaceutski fakultet

• minimalno dvije godine iskustva na istom/sličnom radnom mjestu

• orijentiranost na rezultate, timski rad

• iskustva u radu sa SAP-om (poželjno)

• motiviranost, želja za daljnim razvojem

Poslodavac nudi:

• Mogućnost dugoročnog zapošljavanja

• Atraktivna, redovita i stabilna primanja

• Iskustvo rada u inovativnoj i dinamičnoj kompaniji

• Timski rad u ugodnom i ohrabrujućem okruženju

• Dodatne beneficije poput toplog obroka, božićnica, uskrsnica i sl.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: ADECCO d.o.o. za privremeno zapošljavanje.

Ver las 73 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros químicos ofertadas.