Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Técnicos en ingeniería mecánica > Očitač-kontrolor M/ž

OČITAČ-KONTROLOR M/Ž. Croacia

Trabajo de Técnicos en ingeniería mecánica en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería mecánica.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Mechanical engineering technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Poslovi:

  • očitava vodomjere pravnih i fizičkih osoba,
  • dostavlja račune za uslugu isporuke vode i uslugu odvodnje otpadnih voda fizičkim osobama,
  • kontrolira ispravnost vodomjera, stanje vodovodne mreže, te način korištenja vode,
  • sudjeluje u postupku obustave isporuke vode potrošačima,
  • sudjeluje u održavanju vodovodnih mreža,
  • vrši plombiranje vodomjera,
  • održava crpna i druga postrojenja vodoopskrbnog sustava i sustava odvodnje otpadnih voda,
  • obavlja i druge poslove koji po svojoj prirodi spadaju u poslove radnog mjesta, odnosno poslove u okviru djelatnosti Društva. POTREBNO PRILOŽITI:

  • životopis
  • dokaz o stručnojh spremi - SSS/KV tehničkog, tehničko-obrtničkog ili graditeljskog smjera (preslika svjedodžbe)
  • dokaz o radnu iskustvu - 1 godina radnog iskustva u struci
  • izvornik uvjerenja nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi istražni ili kazneni postupak, ne stariji od tri mjeseca. kopija vozačke dozvole B kategorije Radni odnos se zavniva uz probni rad u trajanju od 3 mjeseca. Kandidat koji ima pravo prednosti kod prijma u radni odnos prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Uz prijavu na natječaj podnositelj prijave koji se poziva na pravo prednosti dužan je priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta kao i rješenje o priznatom statusu, odnosno potvrdu o priznatom statusu kojim se dokazuje postojanje prava prednosti na koje se poziva. Povjerenstvo za provedbu natječaja imenuje direktor Vodovoda Brač d.o.o. Prijave se podnose neposredno na protokol društva ili poštom na adresu: Vdodod Brač d.o.o., Mladena Vodanovića 23, Supetar, s naznakom" Za javni natječaj".

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: VODOVOD BRAČ, d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Vodovod Brač d.o.o., Mladena Vodanovića 23, Supeta

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2488855.

Ver las 97 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería mecánica ofertadas.