Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Ingenieros industriales y de producción > Tehnolog Proizvodnje - M/ž

TEHNOLOG PROIZVODNJE - M/Ž. Eslovenia

Búsqueda de Ingenieros industriales y de producción en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros industriales y de producción.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved : Strokovnjaki/strokovnjakinje tehnično-tehnoloških strok (razen elektrotehnike) : Inženirji/inženirke v industriji in proizvodnji

Descripción de la oferta de trabajo:

INŽENIRJI IN TEHNOLOGI V INDUSTRIJI IN PROIZVODNJI, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, PROJEKTIRANJE TEHNOLOŠKIH PROCESOV IN NAČRTOVANJE TEHNOLOŠKIH POSTOPKOV,

DOLOČITEV TEHNOLOGIJE IN ZAHTEV ZA KAKOVOST, IZDELAVA TERMINSKEGA PLANA, NAROČILO MATERIALOV, IZDELAVA ZAČETNIH VZORCEV, IZDELAVA MERILNIH POROČIL, PREDAJA VZORCEV IN MERILNEGA POROČILA KUPCU, POTRJEVANJE DOKUMENTACIJE ZA PROIZVODNJO, IZDELOVANJE KALKULACIJ, NAČRTOVANJE IN KONSTRUIRANJE ORODIJ IN PRIPRAV, RAZVOJ IN UVEDBA NOVE TEHNOLOGIJE V PROIZVODNI PROCES, IZVAJANJE SPREMEMB TEHNOLOŠKIH POSTOPKOV V PROIZVODNJI IN AŽURIRANJE DOKUMENTACIJE, DOLOČANJE POSTOPKOV IZVAJANJA KONTROLE KVALITETE V PROIZVODNJI, PREDPISOVANJE NAČINA IN POSTOPKA EMBALIRANJA IZDELKOV,

NADZOR  PROIZVODNEGA PROCESA GLEDE NA PREDPISAN TEHNOLOŠKI POSTOPEK, NADZOR DOSEGANJA ČASOVNIH IN KVALITETNIH NORMATIVOV PO POSAMEZNIH OPERACIJAH IN IZDELKIH.

, , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: UPROM podjetje za proizvodnjo in inženiring, d.o.o., Slovenska vas 11 A, 8232 ŠENTRUPERT.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: AVGUŠTINČIČ ANDREJ
Contact Phone: 07 34-35-640
Contact Email: andrej.avgustincicuprom.si

Identificador de la vacante:NK04660.

Ver las 277 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros industriales y de producción ofertadas.