Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Técnicos en ingeniería mecánica > Tehnolog - M/ž

TEHNOLOG - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Ofertas de Técnicos en ingeniería mecánica en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería mecánica.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok : Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok : Tehniki/tehnice za strojništvo ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

TEHNOLOG PROIZVODNIH PROCESOV, poskusno delo 2 meseca, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, SPREJEMA MATERIALE ZA TOPLOTNE OBDELAVE IN JIH EVIDENTIRA V INFORMACIJSKI SISTEM, UVRŠČA MATERIALE NA POLICE V VHODNEM SKLADIŠČU GLEDE KVALITETE MATERIALA, KOMUNICIRA S STRANKAMI, SKRBI ZA PRIDOBITEV NAROČILNICE OD STRANK, SARŽIRA MATERIALE V KOŠARE GLEDE NA KVALITETO MATERIALA, OBLIKO OBDELOVANCA IN ZAHTEVE STRANK, NALAGA KOŠARE V PEČ, NAMEŠČA TERMOELEMENTE, PRIPRAVLJA IN KORIGIRA TEHNOLOŠKE POSTOPKE GLEDE NA KVALITETE MATERIALOV IN ZAHTEVE STRANK, KONTROLIRA PARAMETRE NASTAVITEV V PEČI, POSKRBI ZA ZAGON PEČI, OPRAVLJA KONTROLO POTEKA PROCESA PO SEGMENTIH, RAZLAGA KOŠARE IZ PEČI IN POSKRBI ZA USTREZNE MERITVE OBDELOVANCEV,OZIROMA NADALJNJE POPUŠČANJE, OPRAVLJA METALOGRAFSKE PREISKAVE IN ANALIZE TER MERITVE TRDOTE, TEKOČE IZDAJA DOBAVNICE STRANKAM OB PREDAJI MATERIALOV, SKRBI ZA OPTIMALNO IN RACIONALNO IZKORIŠČENOST STROJEV, OPREME IN DELOVNIH SREDSTEV, SKRBI IN ODGOVARJA ZA POTREBNO VZDRŽEVANJE STROJEV IN OPREME TER V PRIMERU OKVARE SKUPAJ Z NADREJENIM DELAVCEM DOLOČA ZUNANJE IZVAJALCE, UPOŠTEVA IN IZVAJA PREDPISE ZA VARNOST IN ZDRAVJE PRI DELU IN POŽARNO VARNOST, PO POTREBI OPRAVLJA DELO NA TERENU, SKRBI ZA UREJENOST DELOVNEGA OKOLJA, OPRAVLJA DRUGA DELA PO NALOGU NADREJENEGA DELAVCA. , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje zadovoljivo, dvoizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 463 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 1400.0 EUR (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: METALING PROJEKTIRANJE, INŽENIRING, TEHNIČNO SVETOVANJE, TRGOVINA, PROIZVODNJA IN STORITVE, D.O.O..

Dirección: KRIVEC 70, 1000 LJUBLJANA.

Contacto: KLEMENČIČ PANTIČ VIKTORIJA

Email: viktorijametaling.eu

Teléfono: 041 688 115.

Ver las 468 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería mecánica ofertadas.