Ofertas de Ingenieros mecánicos en Eslovenia (Gorenjska)

Tehnolog - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved : Strokovnjaki/strokovnjakinje tehnično-tehnoloških strok (razen elektrotehnike) : Inženirji/inženirke strojništva.

Descripción de la oferta de trabajo:
TEHNOLOG STROJNIŠTVA, Določen čas oz. možnost za nedoločen čas, polni delovni čas, 40 ur, IZDELOVANJE IN PRIPRAVLJANJE TEHNOLOŠKIH POSTOPKOV IN DOKUMENTACIJE, UVAJANJE NOVIH ORODIJ, DELOVNIH PRIPOMOČKOV IN DELOVNIH POSTOPKOV , IZDELOVANJE KALKULACIJ, NADZIRANJE IZVAJANJA TEHNOLOŠKIH POSTOPKOV IN TEHNOLOŠKE DISCIPLINE, PLANIRANJE IN NAROČANJE MATERIALOV, ORODIJ IN/ALI SESTAVNIH DELOV, SODELOVANJE PRI UVAJANJU NOVIH TEHNOLOGIJ IN IZDELKOV, SODELOVANJE PRI RAZVOJU, INVESTICIJAH IN NOVIH TEHNOLOŠKIH POSTOPKIH, SODELOVANJE PRI ODPRAVLJANJU MOTENJ V PROCESU, SPREMLJANJE NOVOSTI NA DELOVNEM PODROČJU IN NJIHOVA IMPLEMENTACIJA, VODENJE EVIDENC, IZDELOVANJE ANALIZ IN PRIPRAVLJANJE POROČIL, OPRAVLJANJE DRUGIH DEL V OKVIRU STROKOVNE USPOSOBLJENOSTI IN PO NALOGU NADREJENEGA. , urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, poznavanje računalniških omrežij - zahtevno, poznavanje operacijskih sistemov - zahtevno, računalniško oblikovanje - zahtevno, angleški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, lahko znanje tudi nemščine

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 257 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 03/08/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: CABLEX-T, podjetje za proizvodnjo, trženje in servisiranje elektrotehničnih izdelkov, d.o.o..

Dirección: CESTA STE MARIE AUX MINES 9 , 4290 TRŽIČ.

Contacto: KURET TADEJA

Email: kuretReemplazar por una arrobacablex.si

Teléfono: 04 59 69 101.

Ver las 424 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos ofertadas.