Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > ingeniero en tecnología de la madera/ingeniera en tecnología de la madera > Tehnolog (m/ž) - M/ž

TEHNOLOG (M/Ž) - M/Ž. Koroška. Eslovenia

Búsqueda en Eslovenia (Koroška) de ingeniero en tecnología de la madera/ingeniera en tecnología de la madera

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › ingeniero de materiales/ingeniera de materiales › ingeniero en tecnología de la madera/ingeniera en tecnología de la madera.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved › Strokovnjaki/strokovnjakinje tehnično-tehnoloških strok (razen elektrotehnike) › Strokovnjaki/strokovnjakinje tehnično-tehnoloških strok, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:

TEHNOLOG LESARSTVA, poskusno delo , Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, GLAVNE NALOGE TEHNOLOGA SO:

-SPREMLJANJE NOVOSTI S PODROČJA TEHNOLOGIJE,

-AŽURIRANJE BAZE TEHNIČNIH PODATKOV IN PREDLOG NJENE IZBOLJŠAVE,

-ODPIRANJE PROIZVODNIH DELOVNIH NALOGOV,

-SKRB ZA NORMALEN POTEK VSEH AKTIVNOSTI IN PRIPRAVO POTREBNIH ELEMENTOV ZA PRAVOČASNO LANSIRANJE PROIZVODNJE,

-SPREMLJANJE IN KONTROLA INTERNIH NAROČIL,

-PRIPRAVLJANJE PREDNAROČILA MATERIALOV IN POLIZDELKOV ZA PROIZVODNJO IN ODPREMO,

-IZDELOVANJE POROČILA O IZPOLNJEVANJU PLANIRANE PROIZVODNJE,

-SODELOVANJE Z DOBAVITELJI, PROJEKTANTI IN PROIZVODNJO,

-SODELOVANJE PRI PRIPRAVI PONUDB,

-PROJEKTIRANJE RAZNIH PRIPRAV IN NAPRAV,

-SODELOVANJE PRI UVAJANJU NOVIH IZDELKOV,

-IZDELOVANJE NAVODIL IN PREDPISANE DOKUMENTACIJE ZA TEHNOLOŠKE POSTOPKE,

-DRUGE NALOGE V OKVIRU DELOVNEGA MESTA.

, Od kandidatov pričakujemo:

-poznavanje programov za projektiranje,

-znanje angleškega ali nemškega jezika.

Kandidatu, ki se nam bo pridružil na delovno mesto tehnolog nudimo:

-usposobljen tim sodelavcev, ki vas bo uvedel v delo,

-možnost dolgoročne zaposlitve v podjetju, kjer z uporabo sodobnih zelenih tehnologij in trajnostnih poslovnih praks vsak dan z majhnimi koraki izboljšujemo svet,

-delo v stabilnem slovenskem podjetju z urejenimi delovnimi pogoji,

-zanesljivega delodajalca, ki se drži dogovorov.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Koroška.

Ver 145 ofertas de trabajo en "Koroška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Marles PSP, proizvodnja stavbnega pohištva d.o.o., PODVELKA 3, 2363 PODVELKA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: RAKUŠA DORIS
Contact Phone: 051 243 111
Contact Email: zaposlitevmarles.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Mayo de 2022, y con identificador de la vacante:OL45133.

Ver las 11 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › ingeniero de materiales/ingeniera de materiales › ingeniero en tecnología de la madera/ingeniera en tecnología de la madera ofertadas.