Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Técnicos en ingeniería mecánica > Tehnolog (m/ž), - M/ž

TEHNOLOG (M/Ž), - M/Ž. Eslovenia

Trabajar en Eslovenia de Técnicos en ingeniería mecánica

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería mecánica.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok : Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok : Tehniki/tehnice za strojništvo ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

TEHNIKI ZA STROJNIŠTVO IPD., poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, TEHNOLOGV ODDELKU TEHNOLOGIJE BO AKTIVNO VPET V RAZVOJ PROIZVODNIH PROCESOV IZDELAVE LAMINATNIH IN ALUMINIJASTIH TUB, KONSTRUIRAL IN OBLIKOVAL PROCESE ORODJA IN PRIPRAVE ZA AVTOMATSKO STREGO IN PAKIRANJE. SODELOVALI BOSTE PRI PROJEKTIH RAZVOJA NOVIH IZDELKOV IN SPREMEMB OBSTOJEČIH, PROJEKTIH IZBOLJŠAV PRODUKTIVNOSTI IN KAKOVOSTI IZDELKOV IN PROCESOV, TER NEPRESTANE IZBOLJŠAVE PODROČJA VAŠEGA DELA. V OKVIRU VAŠIH ODGOVORNOSTI BO TUDI IZVEDBA KAKOVOSTNIH ANALIZ), PRIPRAVA TEHNOLOŠKE DOKUMENTACIJE (NAVODILA, KONTROLNI PLANI IN PODOBNO) TER SKRB ZA ERP SISTEM (VZDRŽEVANJE PODATKOV, SPREMLJANJE RAČUNOV, …).

VELIK IZZIV PREDSTAVLJA VPELJEVANJE NAJNOVEJŠE TEHNOLOGIJE ZA TISKANJE EMBALAŽE IN PROIZVODNJO TUB., IZOBRAZBA: STROJNIŠTVO, ELEKTROTEHNIKE ALI MEHATRONIKE, VSAJ 3-5 LET IZKUŠENJ IZ PODROČJA TEHNOLOGIJE MEHANSKE OBDELAVE ALI PREDELAVE PLASTIČNIH MAS, KONSTRUIRANJA ORODJA IN NAPRAV. ZA USPEŠNO DELOVANJE NA DELOVNEM MESTU JE POTREBNO POZNAVANJE PROIZVODNIH TEHNOLOGIJ IN PROCESOV. PROGRAMIRANJA CNC STROJEV JE PREDNOST.

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 5 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: LAJOVIC TUBA EMBALAŽA, D.O.O., VEROVŠKOVA ULICA 66, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SUŠNIK PIVK URŠKA
Contact Phone: 041 334 100
Contact Email: urska.susnik-pivktuba.si

Identificador de la vacante:NR12849.

Ver las 386 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería mecánica ofertadas.