Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Especialistas en organización de la administración pública y de empresas > Tehniline Kliendihaldur

Empleo de Especialistas en organización de la administración pública y de empresas en Estonia

Tehniline Kliendihaldur

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas.

Tippspetsialistid : Äri- ja haldusspetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Kliendisuhte loomine ja hoidmine.

On vahelüliks tehnilistes küsimustes inseneride ja klientide vahel.

Müügitarkvara haldamine.

Hinnapakkumiste koostamine ja tellimuste sisestamine.

Ettevõtte kodulehe ja sotsiaalmeedia kanalite haldamine.

Omalt poolt pakume: Huvitavat tööd stabiilses ettevõttes.

Toetavat meeskonda.

Tulemustest sõltuvat tasu (põhipalk + lisad).

Kaasaegsed töötingimused.

Muud nõuded: Kliendihaldur on vahelüliks kliendi ja ettevõttes töötavate inseneride vahel, seetõttu on tehniline taip ülimalt vajalik. Halduri tööks on klientidele hinnapakkumiste koostamine ja samal ajal trükkplaadi disainialane nõustamine, vastavalt tehase tootmisvõimekusele. Lisaks tellimuste käsitlemine.

Hea matemaatiline arusaam ja ruumiline mõtlemine on väga vajalikud. Inglise keele oskus on vältimatu. Kasuks tuleb mõne muu võõrkeele oskus

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: OÜ Brandner PCB (https://www.brandner.ee).

Instrucciones para solicitar:

Vajalik iseloomustus eelmisest töökohast.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • kaaskiri
  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 5663 0498
  • Correo electrónico: salesmanagerbrandner.ee

Identificador de la vacante:1443942.

Ver las 64 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas ofertadas.