Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Profesionales en operaciones financieras y administrativas > Tehnikaosakonna Peaspetsialist

Tehnikaosakonna peaspetsialist. Estonia

Demanda en Estonia de Profesionales en operaciones financieras y administrativas

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas.

Tehnikud ja keskastme spetsialistid : Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti tehnikaosakonda on oodatud kaevandamise ja ehitustoodete valdkonna peaspetsialist. Peaspetsialisti ülesandeks on asutuse pädevuses olevate kaevanduste ohutuse ning ehitustoodete nõuetele vastavuse hindamise järelevalve tegemine ning ettevõtete nõustamine.

Omalt poolt pakume: - huvitavat ja vastutusrikast tööd toetavas meeskonnas

- võimalust anda oma panus kaevandamise ohutuse ja ehitustoodete järelevalve valdkonnas

- paindlikku tööaega, asjatundlikke ning pühendunud kolleege

- 35-päevast põhipuhkust ning koolitus- ja sportimisvõimalusi

Muud nõuded: OLED SOBIV KANDIDAAT:

- kui Sa omad kõrgharidust (eelistatult tehniline)

- kui Sul on varasem töökogemus sarnases tegevusvaldkonnas, näiteks kaevandamine

- kui Sa tunned maapõueseadust, ehitusseadustikku ning oled kursis valdkonna regulatsioonidega

- kui Sind iseloomustab süsteemsus ja järjepidevus ning soov lüüa kaasa ehitustoodete nõuetele vastavuse ja kaevandamise ohutuse järelevalves

- kui Sul on hea suhtlemisoskus, talud hästi pinget ning oled täpne ja korrektne

- kui lisaks väga heale eesti keelele oskad kesktasemel inglise ja vene keelt

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet.

Idiomas: inglés (Intermedio alto); estonio (Avanzado).

Instrucciones para solicitar:

Kui sa tunned, et just Sina võiksid kuuluda meie meeskonda, siis saada oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 8. juuliks cvttja.ee
Info tööpakkumise kohta: Ingrid Teinemaa, tehnikaosakonna juhataja, 667 2170, Ingrid.teinemaattja.ee

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri

Forma de contacto:

  • Teléfono: 667 2170
  • Correo electrónico: ingrid.teinemaattja.ee

Identificador de la vacante:1387867.

Ver las 205 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas ofertadas.