Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Letonia > Directores administradores y comerciales > Tehnik-projektijuht

Tehnik-projektijuht. Letonia

Empleo en Letonia de Directores administradores y comerciales

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales.

Vadītāji : Administratīvie vadītāji un komercdirektori

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Tehnoloogiaseadmete paigalduse ja järelteeninduse organiseerimine ja teostamine. Projektide juhtimine hõlmab ehitusprojektide ja teostuse järelvalvet ning seadmete paigalduste organiseerimist. Seadmed hõlmavad kaameravalvet, elektripaigaldisi, arvutisüsteeme, suuri teraskonstruktsioone ja muud. Järelteenindus hõlmab kõigi eelnimetatud seadmeosade hooldust ja remonti ning lisaks röntgentehnoloogia, juhtimissüsteemide, sagedusmuundurite, elektrimootorite, mehhaaniliste osade ja tarkvara hooldust ning remonti.

Omalt poolt pakume: Rahvusvahelist töökogemust, huvitavaid tehnoloogiaid, koolitus- ja arenguvõimalusi, tööautot ning põnevat ja pidevalt muutuvat tööd.

Muud nõuded: CAD- programmide kasutusoskus, hea jooniste ja skeemide lugemisoskus, hea arvutioskus, pingetaluvus, valmisolek töötada reisides ning valmisolek läbida autoga sõites pikki vahemaid Euroopas

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Servtech OÜ.

Idiomas: inglés (Intermedio alto); ruso (Intermedio alto); estonio (Intermedio alto).

Instrucciones para solicitar:

Esimese aasta palka pole võimalik tasustada ametikoha vääriliselt aga avaneb võimalus jõuda rahvusvahelise karjäärini, mille puhul ka palk muutub vastavaks.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri
  • kaaskiri
  • tunnistus

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: ee.nuctechgmail.com

Identificador de la vacante:1370875.

Ver las 70 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales ofertadas.