Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología > Tehnik-elektrik

Tehnik-elektrik. Estonia

Trabajo en Estonia de Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología.

Oskus- ja käsitöölised : Elektri- ja elektroonikatööstuse töölised

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Tehnik-elektrik tegeleb:

• tehase elektrisüsteemide hoolduse ja remondiga;

• tootmisliinide hoolduse, remondi ja varuosade haldamisega;

• remonttööde planeerimise, hooldusplaanide koostamise ja järgimisega ning vastava dokumentatsiooni korrashoiu tagamisega;

• ehituslikes ja tehnilistes küsimustes nõustamisega.

Omalt poolt pakume: Erialast tööd rahvusvahelises tootmisettevõttes, stabiilset töögraafikut, kaasaegseid töötingimusi ja motiveerivat töötasu.

Ettevõtte hea töökeskkonna toetamiseks toimuvad tervisekontrollid, sporditoetused, ühised suve- või talveüritused.

Muud nõuded: Töö eeldab erialast väljaõpet (elektroonika või automaatika), praktilist kogemust tehase ja/või tootmisliinide hooldamisel, planeerimisoskust, algatusvõimet, arvuti kasutamise oskust, elektriskeemide, jooniste ja diagrammide lugemise oskust ning meeskonnatööle orienteeritust.

Oluline on hea eesti keele oskus, kasuks tuleb inglise keele valdamine

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Bong Eesti OÜ (http://www.bong.ee).

Idiomas: estonio (Intermedio); inglés (Básico).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 4890140
  • Correo electrónico: merle.kullerkuppbong.com

Identificador de la vacante:1383958.

Ver las 33 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología ofertadas.