Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Ingenieros de minas, metalúrgicos > Tehnični Vodja Rudarskih Del (vodja Oddelka Vii/2, Vodja Oddelka Vii/1, Operativni Inženir Vi) - M/ž

TEHNIČNI VODJA RUDARSKIH DEL (VODJA ODDELKA VII/2, VODJA ODDELKA VII/1, OPERATIVNI INŽENIR VI) - M/Ž

Trabajar de Ingenieros de minas, metalúrgicos en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros de minas, metalúrgicos y afines.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved : Strokovnjaki/strokovnjakinje tehnično-tehnoloških strok (razen elektrotehnike) : Inženirji/inženirke rudarstva, metalurgije ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

INŽENIR RUDARSTVA, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, VODENJE ODDELKA IN ORGANIZIRANJE DELA V ODDELKU,

IZVAJANJE DEL IN NALOG TEHNIČNEGA VODJE,

ORGANIZACIJA POSLOVANJA SKLADNO S PLANOM IN PROGRAMOM,SODELOVANJE PRI INŠPEKCIJSKIH NADZORIH,

KOORDINACIJA IN KONTROLA DELA IN KVALITETE IZVEDENIH DEL PODREJENEGA TEHNIČNEGA KADRA,

RAZPOREJANJE DELAVCEV IN VODENJE EVIDENC PRISOTNIH,PREGLED IN KONTROLA STANJA DELOVIŠČ, JAMSKIH IN ZUNANJIH OBJEKTOV,

IZDAJANJE NAVODIL ZA DELO,IZDELAVA POROČIL O OPRAVLJENEM DELU,

KONTROLE RAPORTNIH KNJIG,

IZDELAVA TEHNIŠKE DOKUMENTACIJE IN NAČRTA OBRAMBE IN REŠEVANJA,

PREVERJANJE ZNANJA PODREJENIH,

IZVAJANJE VIZUALNEGA, GEODETSKEGA, GEOMEHANSKEGA MONITORINGA IN MONITORINGA PODTALNICE,IZVAJANJE RAZISKAV NA PODROČJU ŽIVEGA SREBRA,VODJA/ČLAN IN OSKRBNIK RUDARSKE REŠEVALNE ENOTE,

OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PO NAVODILIH NADREJENEGA.

, IZPOLNJEVANJE POGOJEV ZATEHNIČNEGA VODJO RUDASKIH DEL V SKLADU S 1.ODST.70.ČL.ZAKONA O RUDARSTVU, UL.RS,št.14/2014, vodstvene in organizacijske sposobnosti, delo z osnovnimi računalniškimi programi ter geodetskimi programi, delo z geodetskimi merilnimi instrumenti,  delo z inštrumenti za merjenje plinov v delovnem okolju.RAZPOREDITEV IZBRANEGA KANDIDATA NA DELOVNO MESTO JAVNEGA USLUŽBENCA - VODJA ODDELKA VII/2 ALI VODJA ODDELKA VII/1 ALI OPERATIVNI INŽENIR VI JE ODVISNO OD IZPOLNJEVANJA POGOJEV KANDIDATA , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 4 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: CENTER ZA UPRAVLJANJE Z DEDIŠČINO ŽIVEGA SREBRA IDRIJA, Bazoviška ulica 2 , 5280 IDRIJA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MAJNIK ROBERT
Contact Phone: 05 37 43 942
Contact Email: renata.kranjccudhg-idrija.si

Identificador de la vacante:NK65707.

Ver las 31 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros de minas, metalúrgicos y afines ofertadas.