Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Conserjes > Tehnični Delavec V(i) (j035067) Za Potrebe Tvs Službe Za Vzdrževanje Objektov, Enota Dvigala - M/ž

Búsqueda de Conserjes en Eslovenia

Tehnični Delavec V(i) (j035067) Za Potrebe Tvs Službe Za Vzdrževanje Objektov, Enota Dvigala - M/ž

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Conserjes.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za osebne storitve : Poklici za gospodinjska dela, hišniki/hišnice : Hišniki/hišnice

Descripción de la oferta de trabajo:

VZDRŽEVALEC V POSLOVNIH STAVBAH, poskusno delo 2 meseca, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, IZVAJANJE NADZORA NAJZAHTEVNEJŠIH PREVENTIVNIH IN TEKOČIH VZDRŽEVALNIH DEL,  OPRAVLJANJE NALOG SKRBNIKA DODELJENEGA TEHNIČNEGA PODROČJA TER UVAJANJE STROKOVNIH NOVOSTI, SODELOVANJE PRI NAČRTOVANJU POSTOPKOV PREVENTIVNEGA IN TEKOČEGA VZDRŽEVANJA, VODENJA ZAHTEVANE DOKUMENTACIJE, IZVAJANJE DELOVNIH ZADOLŽITEV PO NAVODILIH VODJE V OKVIRU POKLICNIH KOMPETENC., Zahtevan poklic: STROJNI TEHNIK, ELEKTROTEHNIK, STROJNI TEHNIK ZA VZDRŽEVANJE, TEHNIK MEHATRONIKE, MOJSTER USTREZNE TEHNIČNE SMERI ALI DRUG USTREZEN POKLIC TEHNIČNE SMERI, NA V. RAVNI IZOBRAZBE.

Zahtevana dodatna znanja: usposabljanje s področja popravil in vzdrževanje obstoječih dvigal v bolnišnicah.

Vrsta delovnih izkušenj: s področja in vzdrževanja dvigal vsaj 24 mesecev.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER LJUBLJANA, Zaloška cesta 2 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: JOVANOVIĆ LIDIJA
Contact Phone: 01 522 44 81
Contact Email: lidija.jovanovickclj.si

Identificador de la vacante:NR13372.

Ver las 417 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Conserjes ofertadas.