Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > trabajador social/trabajadora social > Tegevusjuhendaja

Empleos en Estonia de trabajador social/trabajadora social

Tegevusjuhendaja

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos › Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio › trabajador social/trabajadora social.

Traducción de la profesión: Tehnikud ja keskastme spetsialistid › Õigus-, sotsiaal-, kultuuri- jms alade töötajad › Õigus-, sotsiaal- ja religiooni valdkonna spetsialistid › Sotsiaaltöötajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: - suunad, toetad ja juhendad kliente tööotsinguil, töötegevuse õppimisel ning kohanemisel töökeskuses ja väljaspool seda;

- teed koostööd erinevate asutuste ja kliendi võrgustikuga;

- juhendad ja suunad kliente tellimuste täitmisel;

- oled osav käelistes tegevustes, suudad ja tahad oskusi klientidele õpetada;

- täidad ja edastad õigeaegselt arvutis vajalikke dokumente;

- oled lugupidav enese ja kõikide teiste suhtes.

Omalt poolt pakume: - vaheldusrikast, liikuvat ja huvitavat tööd kaasaegses sotsiaalvaldkonda arendavas ettevõttes;

- toetavat ja sõbralikku meeskonda;

- töötajat väärtustavat motivatsioonipaketti.

Muud nõuded: Kehtiv tervisetõend

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Sihtasutus Hea Hoog (http://www.heahoog.ee/).

Instrucciones para solicitar:

CV palun saata meilile karmen.paimlaheahoog.ee, epp.sonaheahoog.ee.
Kontakt Karmen Paimla, personalijuht, telefon +372 5322 6818

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: epp.sonaheahoog.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Mayo de 2022, y con identificador de la vacante:1500622.

Ver las 308 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos › Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio › trabajador social/trabajadora social ofertadas.