Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Técnicos en ingeniería mecánica > Technolog, Technoložka Divize Strojírna, Strojírenští Technici Technologové, Normovači

TECHNOLOG, TECHNOLOŽKA DIVIZE STROJÍRNA, Strojírenští technici technologové, normovači

Ofertas de trabajo en República Checa (Moravskoslezský kraj) de Técnicos en ingeniería mecánica

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería mecánica.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech : Strojírenští technici

Descripción de la oferta de trabajo:

KO: Ing. Daniela Krybusová, tel.: +420 553 872 176, email: krybusovaostroj.cz

Zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Osobní údaje, které nám poskytnete, budeme zpracovávat výhradně pro účely náboru - výběru nejvhodnějšího uchazeče na základě posouzení Vaší kvalifikace a dřívějších pracovních zkušeností. Více na www.ostroj.cz/kariera.

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání strojního zaměření.

- praktickou zkušenost se svařenci podmínkou.

- znalost normování a přípravy technologických postupů strojírenských výrobků minimálně 2 roky.

- znalost čtení výkresové dokumentace strojírenských výrobků.

- znalost cenových nabídek pro externí zakázky.

- znalost angličtiny nebo němčiny výhodou.

- ŘP sk. B.

Nabízíme:

- týden dovolené navíc, závodní stravování, očkování proti chřipce.

- příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru.

- příspěvek na letní dětský tábor nebo lyžařský výcvik.

- poukázky na zdravotní prevenci, sportovní a kulturní aktivity.

- sportovní a společenské akce společnosti.

Náplň práce:

- provádí vypracování technologických postupů a specifikaci výrobních a technologických     podmínek.

- zajišťuje technologii pro výrobu.

- zajišťuje zpracování normativu, rozbory pracnosti, určení norem obsluhy, zpracování normy     spotřeby času.

- zajišťuje rozbor příčin odchylek plnění, změny v technologické dokumentaci, minimalizaci     výrobních nákladů.

- zajišťuje specifikace pro nákup strojů, nářadí.

- zajišťuje technologický dozor.

- eviduje technologické dokumentace v databázi programů.

- hodnotí úplnost výkresové dokumentace poptávek a zajišťuje technologické podklady pro     nabídky.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 172 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 25000 (CZK mensual).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: OSTROJ a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Daniela Krybusová. Tel.: +420 553 872 176. E-mail: ostroj.cz" rel="nofollow">krybusovaostroj.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 553 872 176
  • Correo electrónico: krybusovaostroj.cz

Identificador de la vacante:16883400767.

Ver las 428 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería mecánica ofertadas.