Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Técnicos en ingeniería mecánica > Technolog Povrchových úprav A Lepení, Strojírenští Technici Technologové, Normovači

Technolog povrchových úprav a lepení, Strojírenští technici technologové, normovači

Trabajos de Técnicos en ingeniería mecánica en República Checa (Moravskoslezský kraj)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería mecánica.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech : Strojírenští technici

Descripción de la oferta de trabajo:

místo výkonu práce : Krnov Technolog povrchových úprav a lepení – výběrové řízení Krnovské opravny a strojírny s.r.o., stabilní společnost působící na českém a zahraničním trhu, vypisuje výběrové řízení na pozici technolog povrchových úprav a lepení.

Hlavní výrobní program společnosti: .

Výroba, rekonstrukce, modernizace a opravy osobních a nákladních železničních kolejových vozidel .

Výroba, rekonstrukce a modernizace tramvají .

Strojírenská výroba Požadujeme: Profil uchazeče: .

VŠ/SŠ vzdělání – korozní inženýrství nebo organická chemie . praxe na pozici technologa povrchových úprav výhodou . perfektní znalost čtení výkresové dokumentace .

NJ, příp.

AJ na komunikativní úrovni výhodou . znalost práce s PC, MS Office . komunikativní a koordinační dovednosti . občanská a trestní bezúhonnost . fyzická a duševní způsobilost pro řízení motorových vozidel (ŘP sk.

B) . zodpovědnost, samostatnost, flexibilita Od uchazeče se očekává: . zpracování technologických postupů pro povrchové úpravy a lepení ŽKV . nastudování předpisů pro opravy ŽKV . spolupráce s ostatními technology na plynulém chodu výrobního procesu a jeho optimalizace . zpracovávání podkladů poptávkových řízení, vč. veřejných zakázek Nabízíme: . plný pracovní úvazek na dobu neurčitou . zajímavou a zodpovědnou práci v perspektivní společnosti . odpovídající finanční ohodnocení (37 000 + benefity) . možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání . týden dovolené nad rámec platné legislativy . nástup možný i hned Jiné sdělení: Žádosti o zařazení do výběrového řízení s profesním životopisem zasílejte na e-mail: valcisovakos.cz do 31.8.2018.

Místo výkonu práce: Krnov Internetové stránky společnosti: www.kos.cz Z : 29.6.2018 A : 11.7.2018

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 538 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 37000 (CZK mensual).

Empleador: Krnovské opravny a strojírny s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Šárka Valčišová, pracovník pro styk s ÚP. Tel.: +420 554 605 409. E-mail: valcisovakos.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 554 605 409
  • Correo electrónico: valcisovakos.cz

Identificador de la vacante:14708730704.

Ver las 452 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería mecánica ofertadas.