Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Secretarios administrativos y ejecutivos > Technik (umowa Zastępstwo) K/m

Vacante de Secretarios administrativos y ejecutivos en Polonia

Technik (umowa Zastępstwo) K/m

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos.

Technicy i inny średni personel : Średni personel w zakresie biznesu i administracji : Pracownicy administracyjni i sekretarze wyspecjalizowani : Pracownicy administracyjni i sekretarze biura zarządu

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: prowadzenie dzienników kancelaryjnych, ewidencji dokumentów otrzymanych, wysyłanych lub wydanych, kompletowanie i przygotowywanie dokumentów spraw ostatecznie zakończonych do archiwizacji, realizowanie zadań związanych z obiegiem dokumentacji do służby w Policji oraz zapewnienie przepływu informacji w Sekcji, w zakresie realizowanych spraw, obsługa informacyjna kandydatów do służby w Policji, wprowadzenie danych dotyczących kandydatów do służby w Policji do aplikacji Centralnego Rejestru Doboru Kandydatów Wymagania:- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne- uprawnienia: Poświadczenie bezpieczeństwa- poufne - dodatkowe- inne zawody: Technik administracji* - konieczne- pozostałe: Wymagania: wykształcenie średnie, znajomość ustawy o Policji oraz aktów wykonawczych, upoważnienie do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne"lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przepr. post. sprawdzającego. Obowiązki: prowadzenie dzienników kancelaryjnych, ewidencji dokumentów otrzymanych, wysyłanych lub wydanych, kompletowanie i przygotowywanie dokumentów spraw ostatecznie zakończonych do archiwizacji, realizowanie zadań związanych z obiegiem dokumentacji do służby w Policji oraz zapewnienie przepływu informacji w Sekcji, w zakresie realizowanych spraw, obsługa informacyjna kandydatów do służby w Policji, wprowadzenie danych dotyczących kandydatów do służby w Policji do aplikacji Centralnego Rejestru Doboru Kandydatów.

[Zgłoszenia: 22 603 24 50]Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2146 (PLN).

Empleador: Komenda Stołeczna Policji.

Instrucciones para solicitar:

tel.: 22 603 24 50

Identificador de la vacante:1420StPr/19/1931.

Ver las 622 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos ofertadas.