Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería > Technik Kvality / Technička Kvality, Technici V Ostatních Průmyslových Oborech Jinde Neuvedení

Empleos de Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería en Královéhradecký kraj (República Checa)

Technik Kvality / Technička Kvality, Technici V Ostatních Průmyslových Oborech Jinde Neuvedení

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech : Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Společnost PROMA REHA, s.r.o., český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá pro výrobní závod v Meziměstí posilu do svého týmu - zaměstnance na pozici "TECHNIK / TECHNIČKA KVALITY" - hlavním úkolem bude zajištění kontroly kvality vyráběných produktů.

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

Nabízená hrubá měsíční mzda od 18.000,- Kč do 20.000,- Kč, po zapracování možné navýšení.

Náplň práce: kontrola kvality vyráběných produktů na určených výrobních odděleních; vstupní, výstupní a mezioperační kontrola; uvolňování výrobků pro další výrobní operace; navrhování nápravných a preventivních opatření ke zlepšování kvality; práce s měřidly.

Požadavky: ÚSO/SŠ technického směru, znalost práce se základními měřidly, znalost práce na PC, spolehlivost a samostatnost, loajalita a časová flexibilita.

Znalosti a zkušenosti, které jsou výhodou: znalost informačního systému Helios Orange.

Zaměstnavatel nabízí: zajímavou práci v prostředí české společnosti, zaškolení a odborný rozvoj, práci v příjemném kolektivu, po zapracování stravenky, finanční ohodnocení závislé na výsledcích a plnění cílů.

V případě, že Vás tato nabídka práce zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s krátkým průvodním dopisem na e-mail: karierapromareha.cz a do předmětu zprávy uveďte název pozice, o kterou máte zájem.

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 151 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 18000 mínimo y 20000 máximo (CZK mensual).

Empleador: PROMA REHA, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Iveta Prokopová, personalistka. Tel.: +420 775 776 094. E-mail: promareha.cz" rel="nofollow">karierapromareha.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 775 776 094
  • Correo electrónico: karierapromareha.cz

Identificador de la vacante:18984860759.

Ver las 233 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.