Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > gestor de servicio de asistencia de TIC/gestora de servicio de asistencia de TIC > Technik

Empleos de gestor de servicio de asistencia de TIC/gestora de servicio de asistencia de TIC en Wielkopolskie (Polonia)

Technik

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones › Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario › Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones › gestor de servicio de asistencia de TIC/gestora de servicio de asistencia de TIC.

Traducción de la profesión: Technicy i inny średni personel › Technicy do spraw technologii informacyjno-komunikacyjnych › Technicy do spraw technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz technicy do spraw wsparcia użytkownika technologii informacyjno-komunikacyjnych › Technicy do spraw wsparcia użytkownika technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Utrzymanie w ciągłej sprawności technicznej systemów teleinformatycznych, monitorowanie poprawności pracy systemów i urządzeń teleinformatycznych,konfiguracja urządzeń łączności, prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i użytkowej, udział we wdrożeniu do eksploatacji nowego sprzętu telekomunikacyjneg.

Możliwość przedłużenia umowy na czas nieokreślony. Praca na dwie zmiany: 7.30-19.30-19.30-7.30

Wymagania:

- wykształcenie: średnie zawodowe, typ: techniczne - konieczne; wyższe (w tym licencjat) - konieczne

- umiejętności: samodzielność - konieczne; terminowość - konieczne; zaangażowanie - konieczne; dyspozycyjność - konieczne; doświadczenie zawodowe, staż: 3 lat - konieczne; dokładność - konieczne; Znajomość pakietu MS OFFICE - konieczne

- pozostałe: Wykształcenie średnie techniczne: telekomunikacja, teleinformatyka, informatyka, teleinformatyka, elektronika i pokrewne. Staż pracy przy wykształceniu średnim- 3 lata, przy wykształceniu wyższym 1 rok. Umiejętności: dobra znajomość zagadnień z zakresu komunikacji i teletransmisji, telekomunikacji. Wymagania dodatkowe: mile widziane doświadczenie w resorcie ON na stanowiskach technicznych, poświadczenie bezpieczeństwa z dostępem do informacji niejawnych narodowych o klauzuli "Ściśle Tajne", umiejętność diagnozowania i usuwania problemów w systemach teleinformatycznych. Samodzielność, dyspozycyjność, kreatywność, szybkie przyswajanie wiedzy, terminowość, zaangażowanie.

Praca na rzecz obronności kraju, praca z wykorzystaniem nowych technologii.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Kwestionariusz od osoby ubiegającej się o zatrudnienie, ze strony internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl

list motywacyjny, dokumenty poświadczające wykształcenie (kserokopie), dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje i umiejętności (kserokopie), przebieg zatrudnienia (kserokopie), informacje o przetwarzaniu danych osobowych (ze strony internetowej)

- języki aplikowania: polski

Przeznaczone wyłącznie dla os

País del trabajo: Polonia.

Región: Wielkopolskie.

Ver 249 ofertas de trabajo en "Wielkopolskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: REGIONALNE CENTRUM INFORMATYKI Bydgoszcz / 11 Wojskowy Oddział Gospodarczy.

tel.: 261-427-025, 261-427-017, email: rcibydgoszcz.rekrutacjaron.mil.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1679StPr/24/0705.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones › Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario › Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones › gestor de servicio de asistencia de TIC/gestora de servicio de asistencia de TIC ofertadas.