Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Técnicos en electrónica > Technik/čka Oprav Mobilních Telefonů -www.mobilprovas.cz, Ostatní Technici Elektronici

Oferta de Técnicos en electrónica en Jihomoravský kraj (República Checa)

Technik/čka Oprav Mobilních Telefonů -www.mobilprovas.cz, Ostatní Technici Elektronici

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en electrónica.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech : Technici elektronici

Descripción de la oferta de trabajo:

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte VÝHRADNĚ na emailu prace (a) mobilprovas.cz Na email prosím zašlete strukturovaný životopis s FOTKOU, spolu s průvodním dopisem v českém jazyce.

Pokud nás Váš profil zaujme, budete během jednoho týdne telefonicky kontaktováni a následně pozváni na osobní pohovor.

Inzerát je platný po celou dobu zveřejnění! Pro naše Servisní centrum v Brně hledáme zručného kolegu / kolegyni.

NÁPLŇ PRÁCE: * pozáruční opravy mobilních telefonů běžných značek - Microsoft (Nokia), Samsung, LG, Sony, iGet, Apple, Lenovo, HTC, Blackberry, Aligator, Acer a další * práce na PC a na internetu * pracovní doba PO-PÁ 8:00-16:45 NABÍZÍME: *zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti * práce s nejnovějším SW i HW vybavením * příjemné pracovní prostředí v novém Servisním centru: Brno - Královo pole, Košinova 93 * možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci * motivující finanční ohodnocení * zajímavá a dobře ohodnocená práce * možnost nástupu IHNED * plat 21.000,-Kč - 26.000,-Kč - vše se odvíjí od Vaší zručnosti * zaškolení POŽADUJEME: * manuální zručnost, pečlivost * minimálně základní znalost technické Angličtiny * znalost práce na PC na vynikající úrovni * optimismus, morální a trestní bezúhonnost * spolehlivost a zodpovědnost * chuť pracovat a učit se novým věcem * zkušenosti s pájením BGA, micro BGA - horkým vzduchem jsou výhodou TYP PRACOVNÍHO ÚVAZKU: * hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 476 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/05/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 21000.0 CZK mínimo y 26000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto: Roman Obermajer

Empresa: DATIX, spol. s r.o..

Contacto: Roman Obermajer

Email: pracemobilprovas.cz

Teléfono: +420 722 944 944.

Ver las 225 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en electrónica ofertadas.