Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Técnicos en ingeniería mecánica > Technik údržby, Strojírenští Technici Přístrojů, Strojů A Zařízení

Ofertas de Técnicos en ingeniería mecánica en República Checa (Olomoucký kraj)

Technik údržby, Strojírenští Technici Přístrojů, Strojů A Zařízení

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería mecánica.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech : Strojírenští technici

Descripción de la oferta de trabajo:

Nástup možný IHNED.

Požadavky:

znalosti v oboru elektro, elektro - slaboproud, (pneumatiky, hydrauliky - výhodou); požadovaná oprávnění - vyhláška 50/1978 Sb; praxe na elektro údržbě výhodou; znalost programů - MS office, ( znalosti v oboru IT - výhoda); jazykové znalosti - znalost polštiny, angličtiny výhodou; řidičský průkaz - kategorie B výhodou; pečlivost, dochvilnost, asertivita, schopnost dotahovat věci do konce, rozvíjet své schopnosti a znalosti.

Náplň práce:

sledování technického stavu výrobních linek a dalších strojů a zařízení v areálu závodu; instalace a servis strojů a zařízení; diagnostika a odstraňování závad strojů a zařízení; údržba a seřizování strojů a zařízení; vedení dokumentace a záznamů o kontrolách a opravách; evidence technických dat a měření médií; zapojování strojů a zařízení do elektrické a energetické sítě; čtení a orientace v technické dokumentaci; vyhledávání vhodných míst k optimalizaci výrobních procesů; spolupráce s dalšími odděleními (oddělení výroby, oddělení kvality, ředitel závodu, oddělení technologie)

Nabízíme:

5 týdnů dovolené; příspěvek na dopravu; příspěvek na stravu formou stravenek

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Marcela Jurečková

- zasláním životopisu (CV) na adresu m.jureckovawell-well.eu

Región: Olomoucký kraj.

Ver 141 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 25000 (CZK mensual).

Otros beneficios: Gastos de viaje; Comidas incluidas.

Empleador: Well Well Potraviny s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Marcela Jurečková. Tel.: +420 775 764 492. E-mail: well-well.eu" rel="nofollow">m.jureckovawell-well.eu.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 775 764 492
  • Correo electrónico: m.jureckovawell-well.eu

Identificador de la vacante:16404150733.

Ver las 428 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería mecánica ofertadas.