Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Agrónomos > Technický Pracovník/pracovnice - Oddělení Krmiv, Výživy, šlechtění A Reprodukce, Ostatní Specialisté V Oblasti Zemědělství

Technický pracovník/pracovnice - oddělení krmiv, výživy, šlechtění a reprodukce, Ostatní specialisté v oblasti zemědělství

Oferta de trabajo de Agrónomos en Olomoucký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Profesionales en ciencias biológicas : Agrónomos y afines.

Specialisté : Specialisté v oblasti vědy a techniky : Specialisté v biologických a příbuzných oborech : Specialisté v oblasti zemědělství, lesnictví a rybářství

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadované vzdělání: střední odborné v zemědělském oboru

Požadované praxe: není podmínkou

Náplň práce: zajišťování technické podpory výzkumných a vývojových pracovníků:

- provádění technických prácí na pokusných pozemcích (sečení, hnojení, postřik, výstavba a údržba oplocení, apod.)

- ošetřování zvířat v pokusné akreditované stáji

- odebírání rostlinných a půdních vzorků, včetně jejich úpravy před analýzou

- aktivní účast při vážení, přesunu a manipulaci s hospodářskými zvířaty

- spolupráce při inventarizaci krmiv a zvířat

Další požadavky:

- pečlivost a samostatnost

- komunikativnost

- dobrá fyzická kondice

Nabízíme:

- práci ve společnosti s mnohaletou tradicí v zemědělském výzkumu a vývoji (více na http://www.vuchs.cz/)

- odpovídající platové ohodnocení

- možnost dalšího vzdělávání

- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení

- pevná pracovní doba od 8:00 - 14:00, zbylé hodiny pružné

Nástup: dohodou

Región: Olomoucký kraj.

Ver 148 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b, be.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 20000 (CZK mensual).

Empleador: Agrovýzkum Rapotín s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Petra Jungová, personální. Tel.: +420 603 895 714;583 392 111. E-mail: vuchs.cz" rel="nofollow">petra.jungovavuchs.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 603 895 714;583 392 111
  • Correo electrónico: petra.jungovavuchs.cz

Identificador de la vacante:16863790762.

Ver las 114 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Profesionales en ciencias biológicas : Agrónomos y afines ofertadas.