Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Técnicos y profesionales > Technici Přípravy Výroby, Techničtí A Odborní Pracovníci

Technici přípravy výroby, Techničtí a odborní pracovníci

Búsqueda de Técnicos y profesionales en República Checa (Zlínský kraj)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio.

Techničtí a odborní pracovníci

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadujeme: Praxe v oblasti tvorby technologických postupů pro svařence.

Znalost čtení výkresové dokumentace je podmínkou.

Nutná znalost problematiky svařování, praxe s tvorbou norem a oceňováním svařenců a zámečnické práce.

V kolektivu uvítáme samostatného a spolehlivého kolegu, který dokáže spolupracovat a komunikovat s ostatními, je přátelský a je s ním sranda.

Náplň práce:Stanovuje technologické postupy a kontroluje jejich dodržování.

Ověřuje a udržuje platné kvalifikace svářečů, školí svářeče.

Svařuje dopravníky na základě výkresové dokumentace.

Komunikace s konstruktéry.

Provádí technický dozor na pracovišti.

Příprava pracoviště, údržba nástrojů Výhody: 25 dnů placené dovolené, tj.

5 dnů dovolené navíc nad rámec zákona, dotované obědy ze strany společnosti, placené přesčasy.

Jednosměnný provoz 6:00 - 14:30 hod., dobrá dostupnost MHD 200 metrů od pracoviště, cyklostezka 150 metrů a úschovna kol pro zaměstnance, kryté parkoviště, dobré zázemí: denní místnost, dotované automaty na kávu, barely s vodou v hale.

Peněžní bonusy podmíněné výsledky společnosti.

Práce na hlavní pracovní poměr.

Región: Zlínský kraj.

Ver 238 ofertas de trabajo en "Zlínský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 21000 mínimo y 25000 máximo (CZK mensual).

Empleador: TECNIMETAL - CZ,a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Nataša Juříková. Tel.: +420 577 009 411. E-mail: infotecnimetal.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 577 009 411
  • Correo electrónico: infotecnimetal.cz

Identificador de la vacante:14919360772.

Ver las 468 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio ofertadas.