Technical support pro anglicky mluvící klienty, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Empleos de Empleados de centros de llamadas en República Checa (Jihomoravský kraj)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Empleados de centros de llamadas.
Úředníci : Pracovníci informačních služeb, na přepážkách a v příbuzných oborech : Pracovníci informačních služeb : Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech.

Descripción de la oferta de trabajo:
Jste komunikativní typ, který nemá problém hovořit v angličtině? Nebude Vám vadit pracovat v Brně a to i odpolední a noční směny? Co Vás na této pozici čeká: Budete komunikovat s našimi klienty přes telefon i online, radit jim s jejich požadavky, problémy apod. ohledně jejich zařízení – vše co bude třeba Vás naučíme Nejedná se o aktivní linku, žádný aktivní prodej po telefonu, nemusíte se obávat. Tedy Vy nikam volat nebudete (maximálně interní podpoře) Práce bude ve třísměnném provozu, ale dostanete za to nadstandardně zaplaceno Co je třeba splnit? Je potřeba mít komunikativní angličtinu minimálně na úrovni B2 (komunikace bude denně převážně v anglickém jazyce) Být ochoten pracovat ve směnném provozu v Brně Co Vám za to bude odměnou? Stanete se členem skvělého dynamického týmu ve světoznámé společnosti Budete pracovat v moderním prostředí mezinárodního týmu Budete moci kariérně růst Mzda se bude pohybovat od 26.000 Kč do 32.000 Kč, protože noční směny mají nadstandardní ohodnocení vyšší o 50% 5 dní dovolené navíc, stravenky, příspěvek na pojištění

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 384 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/07/2017.

Nº de vacantes: 5.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 37.5.

Salario: 26000.0 CZK mínimo y 32000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Klára Novobilská

Empresa: ManpowerGroup s.r.o..

Contacto: Klára Novobilská

Email: klara.novobilskaReemplazar por una arrobamanpower.cz

Teléfono: +420 702 159 024.

Ver las 665 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Empleados de centros de llamadas ofertadas.