Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones > Techická Podpora Klientů Pro Oblast Ruska, Kazachstánu A Dalších Zemi Bývalého Sovětského Svazu A Pro Oblast Polska, české Republiky A Slovenska., Technici Uživatelské Podpory Informačních A Komunikačních Technologií

Techická podpora klientů pro oblast Ruska, Kazachstánu a dalších zemi bývalého Sovětského svazu a pro oblast Polska, České republiky a Slovenska., Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Empleo de Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones en República Checa (Hlavní město Praha)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario : Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones.

Techničtí a odborní pracovníci : Technici v oblasti informačních a komunikačních technologií : Technici provozu a uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií a příbuzní pracovníci : Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Descripción de la oferta de trabajo:

místo výkonu práce: Klimentská 52, 110 00 Praha 1

Prvotní kontakt: tnankovicebsco.com

Požadujeme znalost anglického jazyka (písemnou i mluvenou) na vysoké úrovni. Zároveň je podmínkou znalost ruského, českého a polského jazyka - z toho alespoň jeden jazyk na úrovni rodilého mluvčího a v dalších dvou jazycích schopnost přímé komunikace s klienty (telefonicky a písemně).

Minimální dosažené vzdělání: bakalářský diplom v technickém oboru. Současně požadujeme alespoň 1 rok zkušeností na podobné pozici technické zákaznické podpory. Komunikační schopnosti na vysoké úrovni.

Popis hlavní pracovní náplně:

Poskytování technické zákaznické podpory v první linii. V případě potřeby eskalace požadavků příslušným oddělením v rámci společnosti. Přímá podpora klientů v oblasti technického i uživatelského provozu a nastavení poskytovaných služeb. Dodržení předepsané reakční doby (pokud možno 24 hodin) -telefonická, emailová, online komunikace ad. Pravidelné proaktivní kontaktování cílových zákazníků. Všeobecná zákaznická podpora předem určených klientů společnosti i podpora ad-hoc.

5 dní dovolené nad rámec zákonných předpisů (25 dní celkem)

Región: Hlavní město Praha.

Ver 628 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 45000 (CZK mensual).

Empleador: EBSCO Information Services s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Tanja Nankovič. Tel.: +420 234 700 600.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 234 700 600

Identificador de la vacante:15963900713.

Ver las 298 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario : Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones ofertadas.