Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Supervisores de tiendas y almacenes > Teamleader Call Centra Most, Vedoucí Pracovních Týmů V Prodejnách

TEAMLEADER CALL CENTRA MOST, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Ofertas de Supervisores de tiendas y almacenes en República Checa (Ústecký kraj)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Supervisores de tiendas y almacenes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti prodeje : Provozovatelé maloobchodních prodejen, prodavači a příbuzní pracovníci v prodejnách : Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Descripción de la oferta de trabajo:

TEAMLEADER CALL CENTRA MOST

Dosud pracujete a hledáte změnu? Neváhejte se ozvat, pozveme Vás na pohovor a prohlídku pracovního místa. Uvidíte, že pracovat se dá v pohodovém týmu, na ranní směny s velkým mzdovým ohodnocením.

Místo výkonu práce: Most, U Města Chersonu 1595/24

Náplň práce:

Řízení call centra • Dohled nad zpracováním objednávek • Strategické řízení rozvoje call centra • Řízení týmu operátorů

• Komunikace s operátory a zákazníky • Zpracovávání výsledků a reportů

Požadujeme: • Minimálně SŠ vzdělání

• Zkušenosti na podobné pozici výhodou (nikoliv podmínkou) • Znalost MS Office

• Spolehlivost, pracovitost, komunikativnost, loajalita, ochota učit se novým věcem

• Schopnost pracovat pod tlakem • Zkušenosti s vedením týmu • Schopnost týmové i samostatné práce • Manažerské předpoklady pro výkon vedoucí funkce • Organizační a řídící schopnosti, rozhodnost, odpovědnost, flexibilita, kreativnost.

• ŘP sk. B

HLÁSIT SE: Pavel Kozák, email: pavel.kozakavacall.cz,tel. 777222525, osobně pouze po telefonické domluvě

Región: Ústecký kraj.

Ver 172 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 22000 mínimo y 35000 máximo (CZK mensual).

Empleador: CTSCZ spol. s r.o..

Instrucciones para solicitar:

Obraťte se na kontaktní osobu. -.

Forma de contacto:

Identificador de la vacante:16312880717.

Ver las 161 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Supervisores de tiendas y almacenes ofertadas.