Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Tenedores de libros > Team Lead/vedoucí Týmu, Odborní Pracovníci Kalkulací, Cen, Nákladů A Rozpočtů

Team Lead/Vedoucí týmu, Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů

Ofertas en Hlavní město Praha (República Checa) de Tenedores de libros

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti financí, matematiky a v příbuzných oborech : Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Descripción de la oferta de trabajo:

MVP: Praha

Kontakt: Čásenská Andrea, e-mail: andrea.casenskaaccenture.com

Název pozice v pracovní smlouvě: Team Lead/Vedoucí týmu. bakalářské vzdělání v ekonomice nebo mezinárodním obchodu a financích, znalost turečtiny na úrovni rodilého mluvčí, znalost angličtiny, znalost US GAAP, všeobecný přehled v účetnictví, pracovní zkušenost s agendou hlavní účetní knihy, praxe na pozici Accounting Clerk/Pracovníka účetních operací. Jedná se o změnu pracovního zařazení stávajícího zaměstnance u stejného zaměstnavatele

Región: Hlavní město Praha.

Ver 389 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 44000 (CZK mensual).

Empleador: Accenture Services, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Andrea Čásenská. Tel.: +420 225 070 416. E-mail: accenture.com" rel="nofollow">andrea.casenskaaccenture.com. Adresa: V parku 2316/12, Chodov, 148 00  Praha 414.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Praha; Código postal: 148 00; Dirección: V parku 2316/12, Chodov, 148 00 Praha 414
  • Teléfono: +420 +420 225 070 416
  • Correo electrónico: andrea.casenskaaccenture.com

Identificador de la vacante:17302400706.

Ver las 1,121 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros ofertadas.