Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Otros profesionales en actividades culturales y artísticas > Tatuażysta

Tatuażysta. Polonia

Contrato de Otros profesionales en actividades culturales y artísticas en Polonia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio en actividades culturales, artísticas y culinarias : Otros profesionales de nivel medio en actividades culturales y artísticas.

Technicy i inny średni personel : Średni personel w dziedzinie prawa, spraw społecznych, kultury i w dziedzinach pokrewnych : Średni personel w zakresie działalności artystycznej, kulturalnej i kulinarnej : Pozostały średni personel w dziedzinie kultury i sztuki

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: wykonywanie tatuaży według własnych wzorów lub wzorów z dostępnych katalogów, opracowywanie projektu tatuażu, przygotowanie skóry do tatuażu, udzielanie porad co do wzoru tatuażu i jego umiejscowiania na ciele, przekazanie klientowi informacji dotyczacej procesu tatuowania ciała oraz właściwej pielęgnacji wykonanego tatuażuWymagania:- wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne; średnie ogólnokształcące - konieczne- uprawnienia: KSIĄŻECZKA SANEPID - konieczne- umiejętności: doświadczenie - 2 lata, staż: 2 lat - konieczne- pozostałe: profesjonalizm, doskonała organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu, dodatkowo- odpowiedzialność i samodzielność w pracySposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Temporal para contratar.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 900 (PLN).

Empleador: POLUKR Progress Sp. z o.o..

Instrucciones para solicitar:

Maksym Evald, tel.: 500 431 112

Identificador de la vacante:1679StPr/19/4223.

Ver las 39 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio en actividades culturales, artísticas y culinarias : Otros profesionales de nivel medio en actividades culturales y artísticas ofertadas.