Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > pintor de obra/pintora de obra > Rakennusmaalari, 2 Paikkaa, Osuma Henkilöstöpalvelut Oy, Mikkeli

Rakennusmaalari, 2 paikkaa, Osuma Henkilöstöpalvelut Oy, Mikkeli

Búsqueda en Finlandia (Etelä-Savo) de pintor de obra/pintora de obra

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Pintores, limpiadores de fachadas y afines › Pintores y empapeladores › pintor de obra/pintora de obra.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Maalarit ja rakennuspuhdistajat › Rakennusmaalarit ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakasyrityksellemme rakennusmaalareita määräaikaiseen työsuhteeseen Mikkeliin. Työt alkavat sopimuksen mukaan toukokuun alussa ja kestävät arviolta neljä kuukautta. Tehtävän palkka on neuvoteltavissa huomioiden aiempi kokemuksesi.

Työnkuvaan kuuluu monipuolisia pintakäsittelyn töitä, kuten hiontaa, tasoitusta ja maalausta saneerauskohteessa. Voit olla alalle vasta valmistunut tai jo enemmän kokemusta omaava, kunhan työskentelyotteesi on huolellinen ja itsenäinen. Tehtävä edellyttää voimassa olevaa työturvallisuuskorttia.

Kerrothan hakemuksessa, minkälaisesta maalauksesta sinulla on kokemusta. Haastattelemme jo hakuaikana.

Lisätietoja rekrytoinnista antaa: Jani Lindqvist, puh. 050 565 9987, jani.lindqvistohp.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Savo.

Ver 120 ofertas de trabajo en "Etelä-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Osuma Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:43103609-9f79-4548-991a-882be71c5ae9.

Ver las 86 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Pintores, limpiadores de fachadas y afines › Pintores y empapeladores › pintor de obra/pintora de obra ofertadas.