Targoncavezető. Eszak-Alfold. Hungría

Búsqueda en Hungría (Eszak-Alfold) de Operadores de autoelevadoras

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras.
Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Járművezetők és mobilgépkezelők : Mobilgépkezelők : Emelőtargonca-kezelők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) DOFER Dohányfermentáló zártkörűen működő részvénytársaság Targoncavezető munkatársat keres szolnoki munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.09.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 5000 Szolnok, Mártírok út 51, telefonos egyeztetést követően személyesen-önéletrajzzal. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Targoncavezető, ;Speciális munkakörülmények:dohánypor, zaj, Speciális követelmények:érvényes tűzvédelmi szakvizsga előny

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Alföld.

Ver 587 ofertas de trabajo en "Eszak-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: DOFER Dohányfermentáló zártkörűen működő részvénytársaság.

Dirección: 5000 Szolnok, Mártírok út 51.

Contacto: Cseh Zsanett

Email: doferReemplazar por una arrobacontinentaltobacco.com

Teléfono: (56) 420-210.

Ver las 549 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras ofertadas.