Europeos.es : Inicio > Empleo en Hungría > Operadores de autoelevadoras > Targoncavezető (raktári Munkás -targoncás)

Targoncavezető (Raktári munkás -Targoncás). Kozep-Magyarorszag

Trabajo en Hungría (Kozep-Magyarorszag) de Operadores de autoelevadoras

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras.

Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Járművezetők és mobilgépkezelők : Mobilgépkezelők : Emelőtargonca-kezelők

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) TESCO-GLOBÁL ÁRUHÁZAK ZRT Targoncavezető munkatársat keres herceghalomi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: egyenlőtlen, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.06.05 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 2040 Budaörs, KINIZSI út 1-3., Telefonon: 06/20-8273163, eMail:ggyenes1hu.tesco-europe.com, internet:www.tesco-karrier.hu.

A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Könnyűgépkezelő;Nehézgépkezelő, ;Juttatások:Cafetéria, ingyenes céges buszjárat, 10%-os vásálói kedvezmény, munka- védőruha, Speciális munkakörülmények:Megszakítás nélküli egyenlőtlen , két műszak ( nappal, éjszaka ) Nappal ( 08:00-20:00 ) és Éjszaka ( 20:00-08:00 ) is, Speciális követelmények:ált. iskola, 3324 Vezetőüléses Targonca jogosítvány Új típusu, Nehézgép és Könnyűgépkezelői OKJ-s bizonyítványok

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 277 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 31/05/2018.

Nº de vacantes: 10.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 60.

Salario: mínimo 260000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: TESCO-GLOBÁL ÁRUHÁZAK ZRT.

Dirección: 2040 Budaörs, KINIZSI út 1-3..

Contacto: Gyenes Gábor

Email: ggyenes1hu.tesco-europe.com

Teléfono: (20) 8273163.

Ver las 505 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras ofertadas.