Trabajar de Operadores de autoelevadoras en Eszak-Magyarorszag (Hungría)

Targoncavezető (-7 ó. ,megváltozott Munkaképességű Targoncavezetőt Keresnek!)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras.
Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Járművezetők és mobilgépkezelők : Mobilgépkezelők : Emelőtargonca-kezelők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) AGRIA-HUMÁN KÖZHASZNÚ NONPROFIT KFT. Targoncavezető munkatársat keres egeri munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Agria-Humán Kft. (3300 Eger, Iskola u.2. Munkaügy), Személyesen a fenti címen Bodor Virágnál!. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Könnyűgépkezelő, ;További információ:Kizárólag megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését várják!

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Magyarország.

Ver 382 ofertas de trabajo en "Eszak-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 35.

Salario: mínimo 140875.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: AGRIA-HUMÁN KÖZHASZNÚ NONPROFIT KFT..

Dirección: 3300 Eger, Iskola utca 2.

Contacto: Bodor Virág

Teléfono: (.) ..

Ver las 529 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras ofertadas.