Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Secretarios administrativos y ejecutivos > Poslovni Tajnik/tajnica

POSLOVNI TAJNIK/TAJNICA. Croacia

Empleo de Secretarios administrativos y ejecutivos en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios administrativos y ejecutivos.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Business and administration associate professionals › Administrative and specialised secretaries › Administrative and executive secretaries.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

  • pružanje administrativno-tehničke podrške poslovanju
  • primanje i preusmjeravanje telefonskih poziva
  • zaprimanje, evidentiranje i prosljeđivanje pošte i elektroničke pošte
  • pripremanje i slanje pismena poštom
  • organiziranje poslovnih sastanaka, prijem stranaka
  • organizira službena putovanja (rezervacija hotela, avio karata i sl.)
  • obavlja poslova pisane korespondencije (sastavljanje i pisanje dopisa, izvješća i sl.)
  • briga o održavanju uredskog prostora i usluživanje toplih napitaka
  • fotokopiranje, skeniranje, arhiviranje i odlaganje dokumentacije, vođenje baze podataka

Nudimo Vam:

  • radni odnos na određeno vrijeme s probnim rokom i mogućnošću zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme
  • stimulativni i redoviti osobni dohodak u skladu s kolektivnim ugovorom za graditeljstvo
  • afirmativne uvjete rada i mogućnost napredovanja u struci
  • božićnicu, regres
  • prehranu (topli obrok)
  • troškovi prijevoza od-do sjedišta firme
  • liječnički pregled

Koga tražimo i što očekujemo:

  • srednja ili viša stručna sprema društvenog smjera
  • radno iskustvo na tim i sličnim poslovima od minimalno 1 godina
  • razvijene komunikacijske vještine, u pisanom i usmenom obliku
  • dobro poznavanje uredskog poslovanja
  • povjerljivost i pedantnost
  • sposobnost obavljanja nekoliko poslova istovremeno, prilagođavanje promjenama
  • spremnost na rad u timskom okruženju
  • pozitivan i proaktivan odnos prema poslu i kolegama
  • izražene organizacijske sposobnosti (izvršavanje poslova na sustavan, metodičan i uredan način)
  • vozačka dozvola B kategorije
  • engleski jezik u govoru i pismu
  • znanje rada na osobnom računalu u okruženju MS Office

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: GP KRK d.d..

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2452639.

Ver las 43 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios administrativos y ejecutivos ofertadas.