Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Profesionales del derecho y servicios legales > Stručni/a Suradnik/ca

STRUČNI/A SURADNIK/CA. Croacia

Trabajar en Croacia de Profesionales del derecho y servicios legales

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos › Profesionales de nivel medio del derecho y servicios legales y afines.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Legal, social, cultural and related associate professionals › Legal, social and religious associate professionals › Legal and related associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

OPIS POSLOVA: Samostalno vođenje upravnih postupaka, upravljanje poslovnom dokumentacijom i urudžbiranje, izrada i izdavanje odluka, zaključaka, rješenja i ostalih pismena komore, priprema općih akata komore, administrativna koordinacija poslova u komori. Obavlja i druge poslove po odluci ili nalogu predsjednika komore iz djelokruga rada komore.

Stručni uvjeti:

• VŠS ili VSS - pravne struke

• poznavanje rada na PC-u (Word, Excel)

• aktivno služenje Internetom

• aktivno služenje engleskim jezikom

• izražene komunikacijske i organizacijske sposobnosti

• prilagodljivost i spremnost na timski rad

• poželjan položen državni stručni ispit

Uz vlastoručno potpisanu prijavu i motivacijsko pismo kandidati trebaju priložiti:

•životopis

•dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslik osobne iskaznice, putovnice ili domovnice)

•elektronički zapis HZMO o radno-pravnom statusu

•potvrdu poslodavca o radnom iskustvu na odgovarajućim poslovima (ako posjedujete)

•dokaz o završenom stupnju obrazovanja (preslik diplome)

•uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak (ne starije od 3 mjeseca) - original.

Mjesto obavljanja rada je Zagreb.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Dokumenti koji se prilažu uz prijavu dostavljaju se putem e-maila komorafizioterapeutagmail.com Nepravodobne i nepotpune prijave na natječaj neće se razmatrati.

Natječajni postupak obuhvaća pisani test. Kandidati koji zadovolje na pisanom testu bit će pozvani na intervju telefonskim putem.

Ako kandidat nema radnog iskustva i nema položen državni ispit onda se radni odnos može sklopiti za pripravnika.

Prijave na Natječaj se podnose zaključno sa 22.03.2024. godine.

Sukladno odredbama Uredbe (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i vijeća od 27.travnja 2016. o zaštiti pojedinaca u vezi s obradom osobnih podataka i o slobodnom kretanju takvih podataka, prijavom na natječaj kandidat daje privolu Hrvatskoj komori fizioterapeuta za prikupljanje i obradu osobnih podataka navedenih u prijavi na javni natječaj te dostavljenoj dokumentaciji, u svrhu provedbe istog.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: HRVATSKA KOMORA FIZIOTERAPEUTA.

Instrucciones para solicitar:

Email: komorafizioterapeutagmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2469997.

Ver las 6 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos › Profesionales de nivel medio del derecho y servicios legales y afines ofertadas.