TAJNICA SEKTORJA (DUPLICA PRI KAMNIKU) - M/Ž. Osrednjeslovenska

Búsqueda en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de Secretarios (general)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Secretarios (general) : Secretarios (general).
Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje : Uradniki/uradnice za splošno pisarniško poslovanje, strojepisci/strojepiske, tajniki/tajnice ipd : Tajniki/tajnice (za splošne zadeve) : Tajniki/tajnice (za splošne zadeve).

Descripción de la oferta de trabajo:
TAJNIK, poskusno delo 2 meseca, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, ADMINISTRATIVNO TEHNIČNE NALOGE, ORGANIZIRANJE DELA SODELAVCEV, PRIPRAVA PODATKOV ZA OBRAČUN PLAČ, SPREJEMANJE IN STREŽENJE GOSTOM, SPREJEMANJE IN PREUSMERJANJE TELEFONSKIH KLICEV, UREJANJE IN VZDRŽEVANJE DOKUMENTACIJE, STATISTIČNIH PODATKOV, ARHIVA IN EVIDENC TER OSTALA DELA PO NALOGU NADREJENIH., urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, tečaj za tajnice

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 835 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 17/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: JATA EMONA, PROIZVODNJA, TRGOVINA IN STORITVE D.O.O..

Dirección: AGROKOMBINATSKA CESTA 84 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: UDOVIČ BLAŽ

Email: blaz.udovicReemplazar por una arrobajata-emona.si

Teléfono: 01 5483 118.

Ver las 485 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Secretarios (general) : Secretarios (general) ofertadas.