Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Operadores de instalaciones de procesamiento de metales > Tažec/kyně Drátu, Dělník/ce Převíjení Drátů, Obsluha Zařízení Na Tažení A Protlačování Kovů

Oferta de empleo de Operadores de instalaciones de procesamiento de metales en República Checa (Moravskoslezský kraj)

Tažec/kyně Drátu, Dělník/ce Převíjení Drátů, Obsluha Zařízení Na Tažení A Protlačování Kovů

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales : Operadores de instalaciones de procesamiento de metales.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Obsluha stacionárních strojů a zařízení : Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů : Obsluha zařízení na zpracování kovů

Descripción de la oferta de trabajo:

81214  Obsluha zařízení na tažení a protlačování kovů

ZamK

Pracoviště: Ostrava - Vítkovice

Kontakt osobně po předchozí telefonické domluvě (tel.č. 596 762 310) na adrese Syllabova 1263/60, Ostrava - Vítkovice nebo emailem: omikulskamsdo.cz

Náplň práce: obsluha stroje na tažení drátu+převíjení drátů.

Platné oprávnění na VZV vítáno. Požadujeme osobní aktivitu, zručnost a spolehlivost.

Zaměstnanecké výhody: stravenky.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 256 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 15000 mínimo y 20000 máximo (CZK mensual).

Empleador: MORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Olga Mikulská. Tel.: +420 596 762 310. E-mail: msdo.cz" rel="nofollow">omikulskamsdo.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 596 762 310
  • Correo electrónico: omikulskamsdo.cz

Identificador de la vacante:15893030767.

Ver las 91 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales : Operadores de instalaciones de procesamiento de metales ofertadas.