Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Ensambladores > Tõmblukkude Valmistaja Viimsis

Tõmblukkude valmistaja Viimsis. Estonia

Ofertas de trabajo de Ensambladores en Estonia

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores.

Traducción de la profesión: Seadme- ja masinaoperaatorid ja montöörid › Monteerijad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Otsime töötajaid laienemise tõttu! Väljaõpe kohapeal! Töökoht asub Viimsis.

Tööülesanded: 250-aastase ajalooga tekstiilitööstuse ettevõte otsib oma kollektiivi tõmbluku valmistajaid! Stabiilselt kasvav ettevõte on oma valdkonnas juhtival positsioonil ning pakub tööd rohkem kui 90 inimesele. Töökoht asub Viimsis ning ettevõtte poolt viib Tallinna kesklinnast läbi Pirita tee tööle transport (peale on võimalik tulla igas vahepeatuses)

Tõmblukkude valmistaja tööülesanded:

Tõmblukkude valmistamine (võimalus erinevatel positsioonidel end rakendada):

Põhiline töö on metalltõmblukkude ja plastiktõmblukkude liini opereerimine;

Võib esineda õmblemist, lindi fikseerimist;

Võib esineda lindi värvimist (võib olla kemikaalide lõhnasid) ja lindi kuivatust (suvel võib selles statsionaaris temperatuur tõusta kuni 35 kraadini);

Võib esineda tõmblukkude liimimist.

Osalemine tootearenduse projektides;

Inventuuride läbiviimine;

Osalemine tööohutuskultuuri täiustamisel.

Omalt poolt pakume: Tööd ilma eelneva kogemuseta inimesele, väljaõpe kohapeal;

Võimalust ettevõttesiseselt kasvada;

Võimalust osaleda keskkonnahoiu projektides;

Võimalust pikaajaliseks töösuhteks (paljud töötajad seal juba 15+ aastat!);

Transporti Tallinna kesklinnast Viimsisse;

Parkimist maja ees;

Kõrge vaktsineerimistasemega kolleegide osakaal;

Tunnustust ja preemiaid väga eeskujulikele töötajatele.

Tegemist on täiskohaga tööga.

Ettevõte pakub kohapeal kuumasid jooke, avaraid puhkeruume ja mõnusat keskkonda.

Muud nõuded: Nõudmised kandidaadile:

Aktiivne iseloom tuleb kasuks;

Terviseseisund peab võimaldama tööd tootmises: ei või olla tolmude vastu allergiat.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Empleador: HR Agency OÜ (http://www.hragency.ee).

Instrucciones para solicitar:

Töötaja asub tööle renditöötajana HR Agencys, kus pärast 6 kuud on võimalik minna otse ettevõtte alla tööle.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 56664346
  • Correo electrónico: kandideerihragency.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Mayo de 2022, y con identificador de la vacante:1496406.

Ver las 9 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores ofertadas.