Týmový manažer/ka pojektu - Řízení projektu a spolupráce, Specialisté pro styk s veřejností

Vacantes en República Checa (Hlavní město Praha) de Profesionales de relaciones públicas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de relaciones públicas.
Specialisté : Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě : Specialisté v oblasti prodeje, marketingu a styku s veřejností : Specialisté v oblasti styku s veřejností.

Descripción de la oferta de trabajo:
Hlavní náplň činnosti: řízení klíčové aktivity projektu financovaného z ESIF a řízení realizačního týmu, zodpovědnost za dodávku produktů projektu dle příslušné klíčové aktivity projektu, sledování správnosti a vyhodnocování naplňování cílů projektu, výstupů a monitorovacích indikátorů, zodpovědnost za spolupráci realizačního týmu aktivity se všemi subjekty zapojenými do realizace projektu, komunikace s poskytovatelem podpory, zodpovědnost za provádění řízení rizik projektu, tvorba podkladů pro přípravu Zpráv o realizaci projektu dle příslušné klíčové aktivity projektu a zodpovědnost za jejich správnost a úplnost,spolupráce při přípravě výběrových řízení (veřejných zakázek), vedení porad realizačního týmu klíčové aktivity,účast na externích a interních kontrolách projektu. Strukturovaný životopis zašlete nejpozději do 30. 11. 2017 do 12:00 hodin na e-mail pamReemplazar por una arrobanidv.cz. Do předmětu zprávy uvádějte „týmový manažer SRP“. Požadujeme: VŠ vzdělání - Mgr. zkušenosti v řídící funkci (min. 3 roky) a s vedením projektů (min. 3 roky),znalost pravidel projektového řízení a schopnost jejich aplikace,manažerské dovednosti (právní povědomí výborné komunikační a prezentační schopnosti,dobrou znalost práce na PC trestní bezúhonnost, zodpovědnost,spolehlivost,

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 386 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 30000.0 CZK mínimo y 47000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Hana Živčáková, Vedoucí Referátu personálních agend

Empresa: Národní institut pro další vzdělávání / zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků /.

Contacto: Hana Živčáková, Vedoucí Referátu personálních agend

Email: pamReemplazar por una arrobanidv.cz

Teléfono: +420 222 122 228.

Ver las 78 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de relaciones públicas ofertadas.