töövahenduskonsultant. Louna-Eesti. Estonia

Búsqueda de Agentes de empleo y contratistas de mano de obra en Estonia (Louna-Eesti)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes de empleo y contratistas de mano de obra.
Tehnikud ja keskastme spetsialistid : Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid : Äriteenuste agendid : Tööhõiveametnikud ja töölepingute sõlmijad.

Descripción de la oferta de trabajo:
Ootame Sind kandideerima kui Sul on vähemalt kutseharidus keskhariduse baasil ja kaheaastane töökogemus nõustamise valdkonnas. Valdad suurepäraselt eesti ja vene keelt ning inglise keelt suhtlustasemel. Sul on väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus ning oled vilunud arvutikasutaja. Oled oma töös kiire, talud hästi rutiini ning Sa oskad edukalt lahendada keerulisi olukordi. Eriti rõõmustame kui omad nõustamise kogemust sotsiaal-, hariduse või karjäärivaldkonnas. Töövahenduskonsultant nõustab tööd otsivaid inimesi, motiveerib ja juhendab neid tööotsingutel ning vahendab tööpakkumisi. Lisaks korraldab tööle saamiseks vajalike tööturuteenuste ja - toetuste ning muu abi osutamist.Töötukassas töötades on Sul võimalus teha tähendusega tööd, panustades ühiskonnale olulises valdkonnas. Meie tegevustel on selged eesmärgid. Me tunnustame häid töötulemusi ja parimaid töötajaid. Meil on tänapäevane töökeskkond ja hoolime töötajate tervisest. Pakume erialaseid koolitusi ning Sind abistavad innovaatilised IT-lahendused. Igapäevases töös toetavad Sind sõbralikud, abivalmid ning pühendunud kolleegid.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Lõuna-Eesti.

Ver 857 ofertas de trabajo en "Louna-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 02/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Lenguas exigidas: inglés: (bueno) ,estonio: (notable) ,ruso: (notable) .

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Kerstin Piik, cvReemplazar por una arrobatootukassa.ee, 6147489

Empresa: Eesti Töötukassa.

Dirección: Kesk tn 42, Põlva linn, Põlva vald, Põlva maakond.

Contacto: Kerstin Piik

Email: cvReemplazar por una arrobatootukassa.ee

Teléfono: 6147489.

Ver las 116 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes de empleo y contratistas de mano de obra ofertadas.