Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica > Tööriistalukksepp

Tööriistalukksepp. Estonia

Ofertas de empleo de Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica en Estonia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines.

Oskus- ja käsitöölised : Metallitöötluse, masinaehituse jms alade oskustöölised

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Tööülesanneteks on vormide ja abivahendite remont, puhastamine ja markeerimine vastavalt joonistele.

Omalt poolt pakume: - vastutusrikast ja huvitavat tööd

- võimalust töötada koos tööka ja sõbraliku meeskonnaga

- väljaõpet ja koolitusi

- kõiki tööks vajalikke vahendeid

- sõidukompensatsiooni peale katseaega

- terviseraha

Muud nõuded: Kvalifikatsiooninõuded:

• tehniline keskeriharidus

• heal tasemel jooniste lugemise oskus

• metallitöö tundmine

• tuleb kasuks CNC pinkide programmide

tundmine

• algatus- ja analüüsivõime ja oma töö

planeerimise oskus

• kohusetundlikkus, vastutus- ja õpivõime

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Sigma Polymer Group OÜ (https://sigmapolymergroup.com/).

Instrucciones para solicitar:

CV koos kaaskirjaga saata e-posti aadressile: rena.kaupsigmapolymergroup.com või postiaadressile Pikk 62 E, Kuressaare 93 815.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • kaaskiri
  • CV

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: rena.kaupsigmapolymergroup.com

Identificador de la vacante:1448207.

Ver las 184 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines ofertadas.